• Laureaci XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" Laureaci XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" 04 luty 2015We wtorek, 3 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyli śpiewacy i recytatorzy m.in. z Warszawy, Piaseczna, Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Łukowa, Garwolina, Zakroczymia, Czerska, Ryk, Sierpc, Sadownego i Międzyrzeca Podlaskiego. Laureatką w kategorii "poezja śpiewana" została Paulina Godlewska, zaś w kategorii "recytacja" pierwsze miejsce przypadło Dominikowi Bobrykowi. 
  • Spektakl "Romeo i Julia" już 15 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Spektakl "Romeo i Julia" już 15 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 03 luty 2015Walentynkową odsłonę spektaklu "Romeo i Julia" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć w niedzielę, 15 lutego o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tę ponadczasową historię o miłości przedstawią tancerze i aktorzy Teatru Tańca Caro Dance.  Bilety są jeszcze dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie Spektakl "We Are" na scenie Centrum Kultury w Lublinie 26 styczeń 2015W niedzielę, 1 lutego spektakl "We Are" Teatru Tańca Caro Dance zagości w Lublinie podczas weekendu tańca organizowanego przez Centrum Kultury w Lublinie oraz Lubelski Teatr Tańca.Na scenie Centrum Kultury w Lublinie od 29 stycznia do 1 lutego wystawione zostaną cztery spektakle taneczne, wśród których znajdzie się produkcja CKiS im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, spektakl "We Are" w reżyserii Jakuba Mędrzyckiego. 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! Rodzinna Niedziela w Teatrze na ferie ze spektaklem "Kopciuszek". Dodatkowy spektakl o godz. 14:00. Zapraszamy! 20 styczeń 2015W niedzielę, 25 stycznia o godz. 16:00 zapraszamy na spektakl "Kopciuszek" na podstawie baśni braci Grimm i Charles'a Perraulta. Tę klasyczną, mądrą opowieść, będąca propozycją teatralną dla całej rodziny przygotowali Tancerze Teatru Tańca Caro Dance oraz Szkoły Tańca do Caro Dance. Ostatnie wolne bilety na sztukę można kupić w naszym Punkcie Informacji Kulturalnej. Rezerwacje pod nr telefonu 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! 08 styczeń 2015„Magnes Dusz” to złoty album najsłynniejszego polskiego tenora - Marka Torzewskiego, z którym artysta przyjedzie do Siedlec. Koncert będzie można zobaczyć w Walentynki, 14 lutego o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! 07 styczeń 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny. Zaczynamy już 19 stycznia - zapraszamy!
  • Zapraszamy do wspólnego kolędowania! Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 05 styczeń 2015We wtorek, 6 stycznia z okazji Święta Trzech Króli na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert pt. "Zaśpiewajmy Wszyscy Razem" z udziałem chórów działających w Siedlcach. Początek koncertu o godz. 16:00. Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 
  • Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! 29 grudzień 2014Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Siedlce i regionu na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego. Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godz. 23.00 Znakomitą muzykę zagwarantuje siedlecki zespół Route66 oraz Piotr Gozdek. O północy noworoczne życzenia mieszkańcom złożą przedstawiciele Władz Miasta Siedlce. Jak co roku będzie można też podziwiać efektowny pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy!
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 22 grudzień 2014Małych i wielkich cudów, otwartych dłoni i dobrego słowa życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia. Niech będa czasem wytchnienia i nadziei, refleksji  nad samym sobą i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego, który tak samo jak Wy, czeka na Boga, przychodzącego na świat, by nadać sens naszemu życiu - naszym radościom i cierpieniu.
  • "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" 17 grudzień 2014Ogólnopolska premiera spektaklu "Skąpiec. Work in progress" z Waldemarem Obłozą w roli głównej ma szanse zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2014" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl. Dziękujemy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem