• Warsztaty i audycje do holenderskiego Uniwersytetu Artystycznego "Codarts" Warsztaty i audycje do holenderskiego Uniwersytetu Artystycznego "Codarts" 14 marzec 2014W dniach od 21 do 23 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się jedyne w Polsce audycje do CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia). Siedlce znalazły się w gronie takich miast jak Barcelona (Hiszpania), Livorno (Włochy) i Rotterdam (Holandia), w których Uniwersytet Artystyczny CODARTS postanowił w tym roku przeprowadzić swoje audycje w dziedzinie tańca. Zgłoszenia na warsztaty i audycje przyjmowane są pod adresem e-mail warsztaty@carodance.pl
  • W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". Zarezerwuj bilety telefonicznie! W sprzedaży ostatnie bilety na spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". Zarezerwuj bilety telefonicznie! 10 marzec 2014W sobotę, 15 marca o godz. 17:30, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Randka w ciemno, na dwie pary". W obsadzie sztuki wystąpią znakomici polscy aktorzy m.in Tomasz Stockinger, Jacek Kawalec, Małgorzata Potocka czy Olga Borys. Ostatnie bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Istnieje też możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
  • Marcowe wydanie miesięcznika "Scena 24" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! Marcowe wydanie miesięcznika "Scena 24" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta. Przeczytaj już dziś! 01 marzec 2014Miło nam zaprezentować Państwu trzeci numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce. W marcowym numerze poza szczegółowym repertuarem i zapowiedziami wydarzeń artystycznych znajdziecie również m.in. ciekawe wywiady, artykuły, opinie, sondy, fotorelacje i recenzje.
  • Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert "Baby, ach te Baby" w dniu 8 i 9 marca wyprzedane! Niezwykłe zainteresowanie widowiskiem z okazji Dnia Kobiet. Bilety na koncert "Baby, ach te Baby" w dniu 8 i 9 marca wyprzedane! 01 marzec 2014Tegoroczna oferta Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego na Dzień Kobiet spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej publiczności. Niezwykły koncert "Baby, ach te Baby!" w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach oraz solistów: Izabeli Jaszczułt-Kraszewskiej, Justyny Kowynii-Rymanowskiej, Patryka Rymanowskiego, Roberta Protasewicza, Marcina Sójki, Natalii Koperkiewicz i Ewy Siembidy odbędzie się 8 i 9 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, w sprzedaży nie ma już biletów na to widowisko.
  • Spektakl "Calineczka" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, nie ma już wolnych biletów na to widowisko. Spektakl "Calineczka" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Niestety, nie ma już wolnych biletów na to widowisko. 28 luty 2014W najbliższą niedzielę, 2 marca, o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" wystawiony zostanie spektakl dla dzieci "Calineczka" w wykonaniu młodych artystów Szkoły Tańca do Caro Dance i Teatru Tańca Caro Dance. W roli głównej wystąpi Zosia Denisiuk. Reżyserem i choreografem całości jest Iwona Maria Orzełowska. Z przykrością jednak informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS nie ma już wolnych biletów na to przedstawienie, które od premiery w listopadzie ubiegłego roku wystawione zostało już kilkanaście razy dla kilkutysięcznej widowni z całego regionu.
  • Próba medialna i konferencja prasowa przed premierą spektaklu "Comfy Zone" Próba medialna i konferencja prasowa przed premierą spektaklu "Comfy Zone" 15 luty 2014
  • Dodatkowy termin koncertu "Baby, ach te Baby!" oraz spektaklu "O Piracie Buciorze..." Dodatkowy termin koncertu "Baby, ach te Baby!" oraz spektaklu "O Piracie Buciorze..." 15 luty 2014
  • Ferie zimowe w mieście, czyli Zimowa Akademia Talentów Ferie zimowe w mieście, czyli Zimowa Akademia Talentów 14 luty 2014Trwa drugi tydzień ferii zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny - zapraszamy!
  • Znamy już laureatów XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" Znamy już laureatów XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" 06 luty 2014W czwartek, 6 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyli śpiewacy i recytatorzy m.in. z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Garwolina, Słupska, Łochowa, Wiśniewa, Sadownego i Międzyrzeca Podlaskiego. Laureatką w kategorii "poezja śpiewana" została Sara Kwiatkowska z Garwolina, zaś w kategorii "recytacja" pierwsze miejsce przypadło Katarzynie Wyszomirskiej z Sokołowa Podlaskiego.
  • TOPAZ z Kulturą TOPAZ z Kulturą 01 luty 2014Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Siecią Sklepów TOPAZ. Każdy kto przyjdzie do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS z kuponem z gazetki TOPAZ, będzie miał możliwość zakupu biletu na wydarzenie promowane w gazetce - w promocyjnej cenie.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem