• CKiS ogłasza zamiar sprzedaży nieruchomości CKiS ogłasza zamiar sprzedaży nieruchomości 10 kwiecień 2013Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce informuje, że zamierza sprzedać nieruchomość zabudowaną dworkiem ziemańskim w Woli Suchożebrskiej.
  • Premiera spektaklu dla dzieci PCHŁA SZACHRAJKA już w tę niedzielę Premiera spektaklu dla dzieci PCHŁA SZACHRAJKA już w tę niedzielę 06 kwiecień 2013W niedzielę (7 kwietnia) o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu dla dzieci "Pchła Szachrajka" w wykonaniu tancerzy Szkoły Tańca do Caro Dance oraz Teatru Tańca Caro Dance. Choreografię do spektaklu stworzyła Katarzyna Bondarczuk pod opieką artystyczną Iwony Orzełowskiej. Spektakl zainauguruje nowy cykl teatralny w naszej instytucji, który odbywał się będzie pod hasłem "Rodzinna niedziela w teatrze".
  • Spektakl GIGANCI PIOSENKI oraz POEMS OF LOVE w sobotę na naszej scenie Spektakl GIGANCI PIOSENKI oraz POEMS OF LOVE w sobotę na naszej scenie 05 kwiecień 2013W najbliższą sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 18:00 rozpocznie się "Koncert dla przyjaciół z Meaux", w którym zaprezentują się nasi artyści: Teatr Tańca Caro Dance, Teatr Es oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz. Każda z grup zaprezentuje wybrane kreacje artystyczne ze swojego repertuaru. Będzie można zobaczyć widowiskowy koncert „Giganci Piosenki” z Marcinem Sójką w roli głównej, spektakl taneczny „Poems of Love” w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance, oraz suity - biłgorajską i rzeszowską - które zaprezentuje ZPiT ZS „Chodowiacy” im. A. Siwkiewicz. Wstęp wolny.
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze - NOWOŚĆ! Rodzinna Niedziela w Teatrze - NOWOŚĆ! 28 marzec 2013Zapraszamy Państwa na nowy cykl teatralny dla całej rodziny, który odbywał się będzie na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce pod hasłem „Rodzinna Niedziela w Teatrze”. Spektakle i widowiska teatralne w ramach nowego cyklu, odbywać się będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca począwszy od niedzieli 7 kwietnia.
  • Relacja z premiery spektaklu "Harold i Matylda" na antenie Polsat Cafe Relacja z premiery spektaklu "Harold i Matylda" na antenie Polsat Cafe 28 marzec 2013W piątek, 29 marca, w programie "Zoom na miasto" na antenie Polsat Cafe można było obejrzeć relację z warszawskiej premiery spektaklu "Harold i Matylda", którego produkcji podjął się Ale! Teatr i Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Rozmówcami Beaty Sadowskiej byli aktorzy naszego spektaklu m.in. Tomasz Ciachorowski, Magda Wójcik, Dorota Chotecka czy Tadeusz Chudecki.
  • Warszawa po premierowym pokazie spektaklu \"Harold i Matylda\" Warszawa po premierowym pokazie spektaklu "Harold i Matylda" 27 marzec 2013W sobotę (23 marca) w Teatrze Komedia odbyła się warszawska premiera spektaklu "Harold i Matylda", którego produkcji podjął się Ale! Teatr i Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Na warszawskim pokazie sztuki "Harold i Matylda" nie zabrakło tłumu fotoreporterów i osobistości znanych m.in. ze szklanego ekranu. Spektakl, na który składają się dwa akty pięknej historii o niezwykłej miłości, zakończyły owacje na stojąco! 
  • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU 27 marzec 2013
  • Spektakl "Dzień drugi" trzykrotnie na naszej scenie Spektakl "Dzień drugi" trzykrotnie na naszej scenie 24 marzec 2013W czwartek (21 marca) i w piątek (22 marca) trzykrotnie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został spektakl "Dzień Drugi" - spektakl pasyjny ukazujący refleksje, przemyślenia współczesnego człowieka na temat wiary, zwątpienia, miejsca Jezusa w naszym codziennym życiu.
  • O naszej instytucji na antenie Polskiego Radia \"Czwórka\", Radia Mazowsze i Radia PiN O naszej instytucji na antenie Polskiego Radia "Czwórka", Radia Mazowsze i Radia PiN 21 marzec 2013
  • \"W Tancbudzie Tango\" na antenie TVP Polonia "W Tancbudzie Tango" na antenie TVP Polonia 21 marzec 2013

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem