• Cykl BARWY TEATRU po zakończeniu Festiwalu Teatrów Prywatnych 10 listopad 2012Pragiemy Państwu przedstawić niezwykły projekt „Barwy Teatru”, który będzie swoistego rodzaju przewodnikiem po odcieniach nastrojów i kolorach emocji. Odkryje przed widzem cały wachlarz życiowych postaw i zachowań ukazując, jak bardzo się od siebie różnimy. Zakładamy, że cykl "Barwy Teatru" będzie trwał pół roku: rozpocznie się w styczniu, a zakończy tuż przed wakacjami - w czerwcu.
  • Protokół Komisji Artystycznej XXII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” 08 listopad 2012
  • To był niezwykły spektakl! Za nami premiera spektaklu "We Are" 01 listopad 2012W niedzielę, 28 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się prapremiera i premiera spektaklu "We Are" w choreografii i reżyserii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro Dance.
  • "Wydmuszka" na naszej scenie 01 listopad 2012W sobotę, 27 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został kolejny spektakl konkursowy w ramach trwającego od września w CKiS I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę zatytułowaną "Wydmuszka" z łódzkiego Teatru Małego w Manufakturze.
  • Casting do Teatru Es już 8 listopada! 31 październik 2012Do udziału w CASTINGU, który odbędzie się 8 listopada (czwartek) w Akademii Sztuk Piękna 7 (ul. Pułaskiego 7) zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, mające zainteresowania aktorskie. Wszystkich chętnych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu. Szczególnie mile widziani Panowie!
  • Punkt Informacji Kulturalnej CKiS 31 październik 2012Szanowni Państwo! Punkt Informacji Kulturalnej CKiS w dniu 31 października (środa) czynny będzie w godz. 11.00 - 14.00, natomiast 2 listopada (piątek) będzie nieczynny.
  • Spot promocyjny Teatru Dziecięcego DRAMMA-MIA 30 październik 2012Zapraszamy do obejrzenia spotu promocyjnego Teatru Dziecięcego DRAMMA-MIA działającego w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • Sukcesy Chóru Dziewczęcego Publicznego Gimnazjum nr 4 pod kierunkiem Dariusza Różańskiego 26 październik 2012W dniach od 19 do 21 października w Bydgoszczy odbył się Finał XXXII Ogólnopolskiego Konkursu A Cappella Dzieci i Młodzieży. W konkursie wystąpił Chór Dziewczęcy Publicznego Gimnazjum nr 4 w Siedlcach pod kierunkiem Dariusza Różańskiego -  wieloletniego współpracownika i przyjaciela CKiS. Chór zdobył Złoty Kamerton oraz Nagrodę Bydgoskiego Portalu Internetowego www.bydgoszcz.com Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
  • XXII Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Zaduszki" 24 październik 2012Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w XXII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję upływa już w najbliższy piątek tj. 26 października.
  • Prapremiera spektaklu "We Are" - odbierz zaproszenie 23 październik 2012Informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS cały czas można odbierać zaproszenia na prapremierę spektaklu "We Are" w choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem