• Aktorzy Teatru Es czytają dzieciom Aktorzy Teatru Es czytają dzieciom 12 marzec 201313 marca o godz. 10.30 aktorzy Teatru Es rozpoczynają akcję czytania dzieciom w przedszkolu. 
  • Koncert Eleni Koncert Eleni 04 marzec 2013W niedzielę 21 kwietnia o godz. 15:00 i 18.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi znana piosenkarka greckiego pochodzenia - Eleni.
  • KABARET POD WYRWIGROSZEM na naszej scenie! KABARET POD WYRWIGROSZEM na naszej scenie! 04 marzec 2013Już 23 marca o godz. 17.30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi KABARET POD WYRWIGROSZEM.
  • PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS! PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS! 03 marzec 2013W czwartek, 14 marca o godzinie 19.00 we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. „Cacko”. Książka w sprzedaży już od 6 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • Jan Pietrzak - dodatkowy koncert! Jan Pietrzak - dodatkowy koncert! 23 luty 2013W związku z dużym zainteresowaniem recitalem Jana Pietrzaka pt. "Wolne Żarty" informujemy o dodatkowym występie artysty, który zaplanowany został w dniu 15 marca o  godz. 16.30 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Artyści dla Weroniki Artyści dla Weroniki 22 luty 2013We wtorek, 19 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się kolejny koncert charytatywny w ramach pomocy artystycznej na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.
  • Promocja najnowszej książki Krystyny Sienkiewicz w CKiS Promocja najnowszej książki Krystyny Sienkiewicz w CKiS 19 luty 2013Już 14 marca (czwartek) o godzinie 19:00 we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. "Cacko".
  • Ogólnopolska premiera spektaklu \"Harold i Matylda\" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Ogólnopolska premiera spektaklu "Harold i Matylda" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 16 luty 2013Miło jest nam poinformować, że Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce wspólnie z Teatrem Impresaryjnym "Ale! Teatr", jest producentem spektaklu „Harold i Matylda”, którego ogólnopolska premiera odbędzie się już 16 marca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Za nami WALENTYNKI W TEATRZE! Za nami WALENTYNKI W TEATRZE! 15 luty 2013Wczoraj tj. 14 lutego o godz. 19.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został premierowy spektakl "Tańczące Wiersze dla Zakochanych" w choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance. Było to nastrojowe widowisko, którego tematem była prawdziwa miłość kobiety i mężczyzny, opowiedziane tańcem, ubrane w formę melorecytacji i wokalu.
  • Pomoc artystyczna na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas Pomoc artystyczna na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas 15 luty 2013Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce włącza się w akcję na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem