• Za nami inauguracja I OFTP \"Sztuka Plus Komercja\"! Za nami inauguracja I OFTP "Sztuka Plus Komercja"! 17 wrzesień 2012W ostatnią sobotę, 15 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się inauguracja I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Spektaklem rozpoczynającym nasz festiwal był spektakl "Lady Fosse 2" z warszawskiego Teatru Capitol.
  • Konferencja prasowa w Teatrze Kamienica Konferencja prasowa w Teatrze Kamienica 17 wrzesień 2012W czwartek, 13 września, w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona rozpoczętemu w ostatnią sobote I Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".
  • GITARIADA za nami GITARIADA za nami 17 wrzesień 2012W piątkowy wieczór (14 września) odbyła się kolejna edycja koncertu "Gitariada", czyli spotkanie z muzyką lat szesćdziesiątych i siedemdziesiątych w wykonaniu muzyków zespołów Fenix, Route 66, Project 2010 oraz solistów: Anny Boruty, Urszuli Chruściel i Romana Goławskiego. Widowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem siedleckiej publiczności.
  • QADRANS QLTURY o naszym festiwalu QADRANS QLTURY o naszym festiwalu 14 wrzesień 2012Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi "Qadransu Qltury" w TVP Info o I OFTP "Sztuka Plus Komercja" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Więcej relacji w magazynie niebawem.
  • Nabór do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce Nabór do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce 12 wrzesień 2012Zapraszamy Państwa do udziału w naborze do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce w każdy piątek września i października od godz. 18.00 do 19.00 w budynku Akademii Sztuk "Piękna 7" przy ul. Pułaskiego 7.
  • XI Ogólnopolskie Spotkanie Śpiewających Poezję RECITAL 2012 XI Ogólnopolskie Spotkanie Śpiewających Poezję RECITAL 2012 10 wrzesień 2012Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w XI Ogólnopolskim Spotkaniu Śpiewających Poezję "Recital", które odbędzie się w dniach 12-13 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! 06 wrzesień 2012Zapraszamy Państwa na wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ, który odbędzie się już 30 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Nabór do grup artystycznych Nabór do grup artystycznych 03 wrzesień 2012Zapraszamy do udziału w zajęciach, próbach i warsztatach grup artystycznych działających w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" 30 sierpień 2012Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Testatemnt Cnotliwego Rozpustnika", postanowiliśmy o utworzeniu dodatkowego terminu, w którym nasi widzowie będą mogli zobaczyć sztukę Teatru Kamienica w Warszawie.
  • Dodatkowy spektakl podczas I OFTP \"Sztuka Plus Komercja\" Dodatkowy spektakl podczas I OFTP "Sztuka Plus Komercja" 30 sierpień 2012Miło nam poinformować, że w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" zaprezentujemy Państwu dodatkowy, pozakonkursowy spektakl "Kallas" z Ewą Kasprzyk i Joanną Kurowską w rolach głównych.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem