• Narodziny gwiazdy Narodziny gwiazdy 16 styczeń 2013Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa Marioli Zaczyńskiej, dziennikarki Tygodnika Siedleckiego, przedstawiającego sylwetkę Jakuba Mędrzyckiego -  choreografa spektaklu WE ARE. Miłej lektury!
  • Zwiastun spektaklu WE ARE - kolejna odsłona już 19 stycznia na naszej scenie! Zwiastun spektaklu WE ARE - kolejna odsłona już 19 stycznia na naszej scenie! 16 styczeń 2013Zapraszamy do obejrzenia spotu promującego spektakl WE ARE w choreografii i reżyserii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance. Bilety (25zł - normalny, 15zł - ulgowy) są już do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • Wspólne kolędowanie ZAŚPIEWAJMY WSZYSCY RAZEM Wspólne kolędowanie ZAŚPIEWAJMY WSZYSCY RAZEM 07 styczeń 2013W niedzielę, 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego, w kościele pw. Bożego Ciała w Siedlcach, po raz pierwszy w naszym mieście odbyło się wspólne kolędowanie „Zaśpiewajmy Wszyscy Razem” z udziałem wszystkich działających w Siedlcach chórów przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej w Siedlcach. W koncercie wzięło udział blisko 250 śpiewaków i muzyków, zaś we wspólnym kolędowaniu uczestniczyło około 1200 słuchaczy.
  • Ostatni w sezonie DZIADEK DO ORZECHÓW Ostatni w sezonie DZIADEK DO ORZECHÓW 07 styczeń 2013W środę, 16 stycznia, o godzinie 18:30 po raz ostatni w tym sezonie wystawiony zostanie spektakl "Dziadek do Orzechów" w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.
  • Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółowym programem SYLWESTRA W TEATRZE! Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółowym programem SYLWESTRA W TEATRZE! 28 grudzień 2012Sylwester w Teatrze 2012/13 to kulturalna atmosfera wzbogacona maksymalną dawką humoru, muzyką na żywo, cateringiem i napojami musującymi.
  • Życzenia Życzenia 20 grudzień 2012Z okazji Świąt Bożego Narodzenia  i nadchodzącego Nowego Roku 2013  życzymy Wszystkim naszym  Widzom, Partnerom, Przyjaciołom   ciepła i miłości podczas  rodzinnych spotkań oraz radości  z przyjścia na świat Dzieciątka Jezus.  
  • Spektakl powarsztatowy INSPIRACJE Spektakl powarsztatowy INSPIRACJE 17 grudzień 2012W niedzielę, 16 grudnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został spektakl TEATR RUCHU - INSPIRACJE, który podsumował, trwające od pierwszych dni listopada, warsztaty teatralno-taneczne realizowane przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki we współpracy z naszą instytucją.
  • Znamy już zwycięzców Festiwalu Teatrów Prywatnych! Znamy już zwycięzców Festiwalu Teatrów Prywatnych! 15 grudzień 2012Najlepszym aktorem, który zawitał od września do grudnia na deski Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wybrano TOMASZA KOTA. Za najlepszy spektakl konkursowy decyzją jury uznano musical I LOVE YOU, natomiast publiczność, która głosowała po zakończeniu każdego spektaklu, wybrała sztukę zatytułowaną TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA.
  • 14 grudzień 2012
  • WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL \"DZIADEK DO ORZECHÓW\"! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL "DZIADEK DO ORZECHÓW"! 14 grudzień 2012Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania bilety na ostatni w tym roku spektakl "Dziadek do Orzechów"!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem