• GITARIADA za nami GITARIADA za nami 17 wrzesień 2012W piątkowy wieczór (14 września) odbyła się kolejna edycja koncertu "Gitariada", czyli spotkanie z muzyką lat szesćdziesiątych i siedemdziesiątych w wykonaniu muzyków zespołów Fenix, Route 66, Project 2010 oraz solistów: Anny Boruty, Urszuli Chruściel i Romana Goławskiego. Widowisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem siedleckiej publiczności.
  • QADRANS QLTURY o naszym festiwalu QADRANS QLTURY o naszym festiwalu 14 wrzesień 2012Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi "Qadransu Qltury" w TVP Info o I OFTP "Sztuka Plus Komercja" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Więcej relacji w magazynie niebawem.
  • Nabór do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce Nabór do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce 12 wrzesień 2012Zapraszamy Państwa do udziału w naborze do sekcji młodzieżowo - dziecięcej Chóru Miasta Siedlce w każdy piątek września i października od godz. 18.00 do 19.00 w budynku Akademii Sztuk "Piękna 7" przy ul. Pułaskiego 7.
  • XI Ogólnopolskie Spotkanie Śpiewających Poezję RECITAL 2012 XI Ogólnopolskie Spotkanie Śpiewających Poezję RECITAL 2012 10 wrzesień 2012Już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w XI Ogólnopolskim Spotkaniu Śpiewających Poezję "Recital", które odbędzie się w dniach 12-13 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! 06 wrzesień 2012Zapraszamy Państwa na wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ, który odbędzie się już 30 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Nabór do grup artystycznych Nabór do grup artystycznych 03 wrzesień 2012Zapraszamy do udziału w zajęciach, próbach i warsztatach grup artystycznych działających w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" 30 sierpień 2012Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Testatemnt Cnotliwego Rozpustnika", postanowiliśmy o utworzeniu dodatkowego terminu, w którym nasi widzowie będą mogli zobaczyć sztukę Teatru Kamienica w Warszawie.
  • Dodatkowy spektakl podczas I OFTP \"Sztuka Plus Komercja\" Dodatkowy spektakl podczas I OFTP "Sztuka Plus Komercja" 30 sierpień 2012Miło nam poinformować, że w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" zaprezentujemy Państwu dodatkowy, pozakonkursowy spektakl "Kallas" z Ewą Kasprzyk i Joanną Kurowską w rolach głównych.
  • MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ już 30 września MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ już 30 września 29 sierpień 2012Zapraszamy Państwa na wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ, który odbędzie się 30 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zachęcamy też do obejrzenia zwiastuna spektaklu.
  • CKiS ogłasza przetarg ustny (licytację) CKiS ogłasza przetarg ustny (licytację) 28 sierpień 2012Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce z siedzibą w Siedlcach przy ul. Bpa I. Świrskiego 31 ogłasza przetarg ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości zabudowanej parterowym murowanym dworem wraz z otaczającym parkiem Zespół Dworsko-Parkowy wpisanej do rejestru zabytków.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem