• Ruszyła sprzedaż biletów na I Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja"! Ruszyła sprzedaż biletów na I Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja"! 11 czerwiec 2012Informujemy, że ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na spektakle konkursowe i spektakle pozakonkursowe w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".
  • ŚWIETNA WIADOMOŚĆ: Brian Poniatowski zwycięzcą \"You Can Dance\"! ŚWIETNA WIADOMOŚĆ: Brian Poniatowski zwycięzcą "You Can Dance"! 06 czerwiec 2012Niezmiernie miło nam poinformować, że decyzją widzów solista Teatru Tańca Caro Dance BRIAN PONIATOWSKI ZOSTAŁ ZWYCIĘZCĄ PROGRAMU, okazując się tym samym najlepszym tancerzem, wyłonionej z tysięcy chętnych, czternastki programu "You Can Dance - Po prostu Tańcz".
  • Zbliżają się DNI SIEDLEC Zbliżają się DNI SIEDLEC 02 czerwiec 2012Od najbliższego czwartku ruszają tegoroczne obchody DNI SIEDLEC. Prezentujemy wydarzenia przygotowane dla Państwa przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego.
  • Konferencja Prasowa z Emilianem Kamińskim Konferencja Prasowa z Emilianem Kamińskim 30 maj 2012W dniu dzisiejszym gościem Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce był EMILIAN KAMIŃSKI, reżyser, aktor filmowy i teatralny.
  • Siedlecki Rock Open Air Festival - lista zakwalifikowanych do konkursu Siedlecki Rock Open Air Festival - lista zakwalifikowanych do konkursu 25 maj 2012Po przesłuchaniu 120 nadesłanych zgłoszeń, do konkursu komisja zakwalifikowała następujące zespoły:
  • Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych 17 maj 2012Przedstawiamy wyniki Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska". Zwycięzcom gratulujemy.
  • Siedleccy artyści we Francji Siedleccy artyści we Francji 17 maj 2012 Na zaproszenie Stowarzyszenia Ile de France en Varsovie oraz Komitetu Zbliźniaczeń Miast w Meaux nasi artyści zaprezentują się podczas VIII EUROPEJSKIEJ NOCY MUZEÓW i II NOCY KATEDR w Meaux w Regionie Paryskim, która odbędzie się w nocy z 19 na 20 maja.
  • Moralność na bis Moralność na bis 16 maj 2012W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem "Moralność Pani Dulskiej" informujemy o wprowadzeniu dodatkowego terminu. Dramat G. Zapolskiej w reżyserii M. Czapskiego będzie można zobaczyć już 25 maja (piątek) o godzinie 19:00. Zapraszamy!
  • Chodowiacy nagrodzeni Chodowiacy nagrodzeni 15 maj 2012 Miło jest nam poinformować, że Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. A. Siwkiewicz działający przy CKiS zajął drugie miejsce podczas II Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych "PASIACZEK".
  • CARO DANCE W FINALE \"GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC\"! CARO DANCE W FINALE "GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC"! 08 maj 2012Finał show już w najbliższy piątek (11 maja) o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Zaprezentuje się w nim siedem najlepszych podmiotów tanecznych pierwszej edycji "Got to Dance" w Polsce, w tym siedleckie Caro Dance.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem