• Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych 17 maj 2012Przedstawiamy wyniki Wyniki XVII Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Srebrna Maska". Zwycięzcom gratulujemy.
  • Siedleccy artyści we Francji Siedleccy artyści we Francji 17 maj 2012 Na zaproszenie Stowarzyszenia Ile de France en Varsovie oraz Komitetu Zbliźniaczeń Miast w Meaux nasi artyści zaprezentują się podczas VIII EUROPEJSKIEJ NOCY MUZEÓW i II NOCY KATEDR w Meaux w Regionie Paryskim, która odbędzie się w nocy z 19 na 20 maja.
  • Moralność na bis Moralność na bis 16 maj 2012W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem "Moralność Pani Dulskiej" informujemy o wprowadzeniu dodatkowego terminu. Dramat G. Zapolskiej w reżyserii M. Czapskiego będzie można zobaczyć już 25 maja (piątek) o godzinie 19:00. Zapraszamy!
  • Chodowiacy nagrodzeni Chodowiacy nagrodzeni 15 maj 2012 Miło jest nam poinformować, że Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. A. Siwkiewicz działający przy CKiS zajął drugie miejsce podczas II Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych "PASIACZEK".
  • CARO DANCE W FINALE \"GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC\"! CARO DANCE W FINALE "GOT TO DANCE - TYLKO TANIEC"! 08 maj 2012Finał show już w najbliższy piątek (11 maja) o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Zaprezentuje się w nim siedem najlepszych podmiotów tanecznych pierwszej edycji "Got to Dance" w Polsce, w tym siedleckie Caro Dance.
  • Znamy repertuar Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA! Znamy repertuar Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA! 08 maj 2012Znamy już repertuar Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych SZTUKA PLUS KOMERCJA, który od września do grudnia gościć będzie w CKiS!
  • Prawie połowa Internautów "za" Caro Dance! Prawie połowa Internautów "za" Caro Dance! 04 maj 2012Kolejny sukces Caro Dance - prawie połowa Internautów "za" naszymi tancerzami! Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że siedlczanie wystąpią w finale show Telewizji Polsat - "Got to Dance - Tylko Taniec!
  • SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW - jeszcze wolne bilety! SCENARIUSZ DLA TRZECH AKTORÓW - jeszcze wolne bilety! 24 kwiecień 2012Już 28 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce ze sztuką "Scenariusz dla trzech aktorów" wystąpi Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski i Jan Peszek. Bilety na spektakl są do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • Przedsprzedaż biletów i karnetów na XXIIIrd JAZZ STANDARDS\' FESTIVAL przedłużona! Przedsprzedaż biletów i karnetów na XXIIIrd JAZZ STANDARDS' FESTIVAL przedłużona! 17 kwiecień 2012Jazz Band Ball Orchestra, Jagodziński Trio z kwartetem smyczkowym, Agnieszka Wilczyńska w programie "Muzyka Polska", Contemporary Noise Sextet i Uruszla Dudziak już 25-26 kwietnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tego nie możesz przegapić!
  • Słów kilka o premierze spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ Słów kilka o premierze spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ 17 kwiecień 2012Premiera spektaklu już 11 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Spektakle popremierowe odbędą się 12 i 13 maja.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem