• Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! Moralność Pani Dulskiej - WZNOWIENIE! 06 wrzesień 2012Zapraszamy Państwa na wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ, który odbędzie się już 30 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Nabór do grup artystycznych Nabór do grup artystycznych 03 wrzesień 2012Zapraszamy do udziału w zajęciach, próbach i warsztatach grup artystycznych działających w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" Dodatkowy termin spektaklu "Testament Cnotliwego Rozpustnika" 30 sierpień 2012Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie spektaklem "Testatemnt Cnotliwego Rozpustnika", postanowiliśmy o utworzeniu dodatkowego terminu, w którym nasi widzowie będą mogli zobaczyć sztukę Teatru Kamienica w Warszawie.
  • Dodatkowy spektakl podczas I OFTP \"Sztuka Plus Komercja\" Dodatkowy spektakl podczas I OFTP "Sztuka Plus Komercja" 30 sierpień 2012Miło nam poinformować, że w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja" zaprezentujemy Państwu dodatkowy, pozakonkursowy spektakl "Kallas" z Ewą Kasprzyk i Joanną Kurowską w rolach głównych.
  • MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ już 30 września MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ już 30 września 29 sierpień 2012Zapraszamy Państwa na wznowienie spektaklu MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ, który odbędzie się 30 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zachęcamy też do obejrzenia zwiastuna spektaklu.
  • CKiS ogłasza przetarg ustny (licytację) CKiS ogłasza przetarg ustny (licytację) 28 sierpień 2012Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce z siedzibą w Siedlcach przy ul. Bpa I. Świrskiego 31 ogłasza przetarg ustny (licytację) na sprzedaż nieruchomości zabudowanej parterowym murowanym dworem wraz z otaczającym parkiem Zespół Dworsko-Parkowy wpisanej do rejestru zabytków.
  • Urszula Dudziak pozytywnie o Siedlcach i wydarzeniach w CKiS Urszula Dudziak pozytywnie o Siedlcach i wydarzeniach w CKiS 20 sierpień 2012W poniedziałek (20 sierpnia) Uruszla Dudziak odwiedziła Siedlce. W Urzędzie Miasta Siedlce piosenkarka spotkała się z Prezydentem Miasta Siedlce, Wojciechem Kudelskim. Podczas rozmowy gwiazda pozytywnie wypowiedziała się o naszym mieście oraz wydarzeniach organizowanych w Centrum Kultury i Sztuki.
  • Program XX Międzynarodowego Festiwalu Pieśni, Tańca i Folkloru Program XX Międzynarodowego Festiwalu Pieśni, Tańca i Folkloru 14 sierpień 2012Zapraszamy do zapoznania się z programem XX Międzynarodowego Festiwalu Pieśni, Tańca i Folkloru, który w dniach 23-26 sierpnia odbędzie się w Siedlcach.
  • I OFTP "Sztuka Plus Komercja" na bieżąco I OFTP "Sztuka Plus Komercja" na bieżąco 07 sierpień 2012Zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Znajdziecie tam Państwo aktualności oraz wszelkie niezbędne informacje związane z festiwalem.
  • Spektakl WE ARE w październiku Spektakl WE ARE w październiku 07 sierpień 2012Informujemy, że zaplanowana na 1 września 2012 roku premiera spektaklu WE ARE w choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu tancerzy Teatru Tańca Caro Dance została przesunięta na kolejny miesiąc. Wstępnie premiera sztuki odbędzie się w październiku bieżącego roku.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem