RSSRSS VIMEOVIMEO FacebookFACEBOOK O nasBIPKontakt
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka."
Johann Herder
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka." Johann Herder
Aktualności Krajowe Mistrzostwa IDO za nami (wyniki + zdjęcia) powrót do aktualności

W dniach 21-23 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Show Dance, mini Production i Production będące eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy. Przez trzy dni na naszej scenie wystąpiło blisko 1300 tancerzy z całej Polski.



Tancerze walczyli o miano najlepszych w poszczególnych kategoriach konkursowych. Poniżej prezentujemy zwycięzców i finalistów tych zmagań tanecznych wg podziału na dni trwania ww. Mistrzostw.

I DZIEŃ:

Solo Show Dance Dorosłe Dziewczęta:
I miejsce - Borkowska Aleksandra (Caro Dance Company, Siedlce)
II miejsce - Papazyan Ernestina (STiGA YULDANCE, Warszawa)
III miejsce - Dudek Magdalena (Szkoła Tańca JAST, Wrocław)

IV miejsce - Bartoń Karolina (Caro Dance Company, Siedlce)
V miejsce - Bester Paulina (Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Dębica)
VI miejsce - Musiolik Martyna (Miraż, Wodzisław Śląski)
VII miejsce - Nocoń Katarzyna (Pech, Opole)



Duety Show Dance Juniorzy 12 - 15
I miejsce - Blezień Dominika, Darłak Patryk (Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Dębica)
II miejsce - Pilarski Kajetan, Wieronska Gabriela (Studio Tańca Rytmix, Konin, Golina)
III miejsce - Andrzejczuk Wiktoria, Kasprzykowska Karolina (Luz, Siedlce)

IV miejsce - Mańkowska Kinga, Urban Wiktoria (Luz, Siedlce)
V miejsce - Gomulska Kasandra, Tokłowicz Bianka (Fart, Konin)
VI miejsce - Ratyńska Wiktoria, Kłusek Aleksandra (Caro Dance Company, Siedlce)
VII miejsce - Szynewelska Olga, Guentzel Monika (Music Dance CHDK, Chojnice)



Mini Formacje Show Dance Dzieci do lat 11
I miejsce - T-8 mini (Rzeszów)
II miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
III miejsce - Luz (Siedlce)

IV miejsce - Pech (Opole)
V miejsce - Studio Tańca "Rytmix" (Konin)
VI miejsce - Iskierka Łańcut (Łańcut)
VII miejsce - STiGA YULDANCE (Warszawa)
VIII miejsce - Joy Dance (Szczecin)



Formacje Show Dance Dzieci do lat 11
I miejsce - T-8 mini (Rzeszów)
II miejsce - Pech Opole (Opole)
III miejsce - Luz (Siedlce)

IV miejsce - Miraż (Wodzisław Śląski)
V miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
V miejsce - Studio Tańca "Rytmix" (Konin)
VII miejsce - STiGA YOULDANCE (Warszawa)



Mini Produkcje

I miejsce - GRACJA (Łańcut)
II miejsce - REMIX (Skwierzyna)
III miejsce - ISKIERKA ŁAŃCUT (Łańcut)

IV miejsce - VIVERO (Rybnik)
V miejsce - STUDIO TAŃCA "R" (Sułkowice)

II DZIEŃ:



Duety Show Dance Dzieci do lat 11:
I miejsce - Julia Jurek, Julia Piwońska (KSA Pędziwiatry, Łódź)
II miejsce - Marcelina Karolewska, Ewa Stecewicz (Luz, Siedlce)
III miejsce - Zuzanna Halfer, Marta Mołdrzyk (Miraż, Wodzisław Śląski)

IV miejsce - Karolina Atlas, Wiktoria Klag (Pech Opole, Opole)
V miejsce - Klaudia Mościcka, Eliza Leszczak (Caro Dance Company, Siedlce)
VI miejsce - Monika Krusińska, Adam Paciorek (Caro Dance Company, Siedlce)
VII miejsce - Kamila Śledz, Julia Zybertowicz (Luz, Siedlce)
VIII miejsce - Julia Przybylska, Dawid Puzio (Joy Dance, Szczecin)

Formacje Show Dance Juniorzy:
I miejsce - Pech 1 Opole (Pech, Opole)
II miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
III miejsce - Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance (Dębica)

IV miejsce - T-8 (Rzeszów)
V miejsce - Luz (Siedlce)
VI miejsce - Studio Tańca "Rytmix" (Konin)
VII miejsce - Gracja (Łańcut)



Produkcje:
I miejsce - Gracja (Gracja, Łańcut)
II miejsce - Metrum (Metrum, Poznań)


Mini Formacje Show Dance Juniorzy:
I miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
II miejsce - Luz (Siedlce)
III miejsce - Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance (Dębica)

IV miejsce - Miraż (Wodzisław Śląski)
V miejsce - Pech Opole (Opole)
VI miejsce - Art Dance Complex (Warszawa)
VII miejsce - T-8 (Rzeszów)
VIII miejsce - Caro Dance Company (Warszawa-Łuków)
IX miejsce - Kornele (Rzeszów)



Solo Show Dance Juniorki:
I miejsce - Oliwia Harke (Caro Dance Company, Siedlce)
II miejsce - Daria Woronowicz (STiGA Youldance (Warszawa)
III miejsce - Antonina Gorczyca (STiGA Youldance (Warszawa)

IV miejsce - Olga Szynewelska (Music Dance CHDK, Chojnice)
V miejsce - Kasandra Gomulska (Fart, Konin)

Solo Show Dance Dzieci do lat 11 (chłopcy):
I miejsce - Dominik Maciejewski (Studio Tańca Rytmix, Konin)
II miejsce - Piotr Kadej (Caro Dance Company, Siedlce)
III miejsce - Łukasz Dmowski (Luz, Siedlce)

IV miejsce - Michał Woiński (Caro Dance Company, Siedlce)
V miejsce - Dawid Pyzio (Joy Dance, Szczecin)
VI miejsce - Cezary Szlachta (Iskierka Łańcut, Łańcut)
VII miejsce - Szymon Antosik (Luz, Siedlce)
VIII miejsce - Bartosz Zemło (Caro Dance Company, Siedlce)



Duety Show Dance Dorośli 16+:
I miejsce - Aleksandra Borkowska, Bartosz Osik (Caro Dance Company, Siedlce)
II miejsce - Bartosz Barabasz, Marcin Dentkiewicz (Caro Dance Company, Siedlce)
III miejsce - Joanna Nawrocka, Przemysław Gizak (Caro Dance Company, Siedlce)

IV miejsce - Paulina Bester, Urszula Surowiec (Szkoła Tańca i Ruchu Soul Dance, Dębica)
V miejsce - Wiktoria Łaptaś, Ernestina Papazyan (STiGA YULDANCE, Warszawa)
VI miejsce - Roko Łuczak, Sara Szymczewska (Joy Dance, Szczecin)
VII miejsce - Wiktoria Rudnik, Olaf Żołędowski (Move Center, Węgrów)



III DZIEŃ:

Solo Show Dance Dzieci do lat 11 (solistki):

I miejsce - Julia Piwońska (KSA Pędziwiatry, Łódź)
II miejsce - Monika Guentzel (Music Dance CHDK, Chojnice)
III miejsce - Emilia Sopyła (Miraż, Wodzisław Śląski)

IV miejsce - Wiktoria Trochimiak (Caro Dance Company, Siedlce)
V miejsce - Maja Wielgus (UDS, Lublin)

Solo Show Dance Dzieci do lat 7 (solistki):
I miejsce - Amelia Nowak (Studio Tańca "Rytmix", Konin)
II miejsce - Izabela Biaduń (Caro Dance Company, Siedlce)
III miejsce - Marcelina Ratyńska (Caro Dance Company, Siedlce)

IV miejsce - Julia Lewandowska (Studio Tańca "Rytmix", Konin)
V miejsce - Wiktoria Dziemian (STiGA YOULDANCE, Warszawa)
VI miejsce - Emilia Melanowicz (Joy Dance, Szczecin)
VII miejsce - Luceli Dutkiewicz-Avila (Caro Dance Company, Siedlce)
VIII miejsce - Maria Zakrzewska (STiGA YOULDANCE, Warszawa)



Solo Show Dance Juniorzy:
I miejsce - Patryk Darłak (Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE, Dębica)
II miejsce - Kajetan Pilarski (Studio Tańca "Rytmix", Konin)
III miejsce - Miłosz Kuterasiński (Rewanż, Kielce)

IV miejsce - Szymon Pacholec (Studio Tańca "Verso", Kielce)
V miejsce - Daniel Grzegorczuk (Caro Dance Company, Siedlce)

Formacje Show Dance Dzieci do lat 7:
I miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)



Duety Show Dance Dzieci do lat 7:
I miejsce - Wiktoria Celińska-Mysław, Luceli Dutkiewicz-Avilla (Caro Dance Company, Siedlce)
II miejsce - Michalina Antosik, Julia Supeł (Luz, Siedlce)
II miejsce - Jagoda Kurkowska, Aleksandra Malinowska (Love Dance Academy, Zielonka)


Mini Formacje Show Dance Dzieci do lat 7
I miejsce - Szkoła Tańca do Caro Dance (Siedlce)
II miejsce - Studio Tańca REMIX (Skwierzyna)
III miejsce - LUZ (Siedlce)


Mini Formacje Show Dance Dzieci do lat 11:

I miejsce - T-8 (Rzeszów)
II miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
III miejsce - Luz (Siedlce)

IV miejsce - Pech Opole (Opole)
V miejsce - Studio Tańca "Rytmix" (Konin)
VI miejsce - Iskierka Łańcut (Łańcut)
VII miejsce - STiGA YULDANCE (Warszawa)
VIII - Joy Dance (Szczecin)



Solo Show Dance Dorośli 16+:
I miejsce - Szymon Pasterski (Caro Dance Company, Siedlce)
II miejsce - Włodzimierz Kołobycz (STiGA YULDANCE, Warszawa)
III miejsce - Bartosz Barabasz (Caro Dance Company, Siedlce)

IV miejsce - Przemysław Gizak (Caro Dance Company, Siedlce)
V miejsce - Bartosz Dopytalski (Studio Tańca "Rytmix", Konin)
VI miejsce - Cezary Borowik (Miraż, Wodzisław Śląski)

Mini Fomacje Show Dance Dorośli 16+:

I miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
II miejsce - Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE (Dębica)
III miejsce - Kornele (Rzeszów)

IV miejsce - Gracja (Łańcut)
V miejsce - Iskierka Łańcut (Łańcut)
VI miejsce - Miraż (Wodzisław Śląski)
VII miejsce - Joy Dance (Szczecin)



Formacje Show Dance Dorośli 16+:

I miejsce - Caro Dance Company (Siedlce)
II miejsce - Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE (Dębica)
III miejsce - T-8 (Rzeszów)

IV miejsce - Pech Opole (Opole)
V miejsce - Joy Dance (Szczecin)

Formacje Show Dance Dorośli 31+:
I miejsce - Feeling Dance Group Barlinek (Barlinek)
II miejsce - Pech Opole (Opole)
III miejsce - STiGA YULDANCE (Warszawa)

IV miejsce - T-8 (Rzeszów)





Tegoroczne Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance, mini Production i Production sędziowali: Piotr Galiński, Dorota Puchowska, Michał Gawron, Mariola Szymańska, Paulina Zasada, Małgorzata Szulc, Katarzyna Bondarczuk, Marek Czajkowski, Magdalena Kolman, Dariusz Intrys, Andrzej Łukomski. Przewodniczącym składu sędziowskiego był Zbigniew Zasada.



Obszerna galeria zdjęć ze wszystkich dni Krajowych Mistrzostw Internation Dance Organization Show Dance, mini Production i Production już niebawem na naszej stronie internetowej - ckis.siedlce.pl i Facebooku - facebook.com/ckis.siedlce - zapraszamy.


Organizatorami tegorocznych Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Show Dance / Production / Mini Production będącymi zarazem Eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata IDO byli: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce – pełniące także zaszczytną rolę gospodarza, Stowarzyszenie Taneczne Caro Dance, zaś współorganizatorami Polska Federacja Tańca, Polski Związek Tańca Freestyle, sekretariat Narodowy IDO w Polsce.

Mistrzostwa stanowiły również pre-casting do znanego wszystkim Państwu programu telewizyjnego Got To Dance - Tylko taniec, emitowanego na antenie Telewizji Polsat. Wielu tancerzy i spora liczba formacji otrzymała "bilet" upoważniający do udziału w ścisłym etapie castingu przed jurorami w Warszawie.



Patronat Honorowy nad krajowymi Mistrzostwami IDO objął Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik.

Sponsorami tegorocznych zmagań, którym należą się specjalne podziękowania są: sponsor główny Arche S.A., sponsor strategiczny - sieć sklepów TOPAZ.





Partnerzy strategiczni
  • Topaz
  • Jastrzębski
  • Iwonex
  • Cukrohurt
Nasi Partnerzy
  • Strus - Przedsięborstwo Budowlane
  • Bank Spółdzielczy
  • ING SLASKI
  • PEC
  • Galeria Siedlce
  • Zakład Utylizacji Odpadów
  • Mikos
  • Frezdrom
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
  • Foldruk
  • Polimex Mostostal
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
  • Grawik
  • Adam
  • Midi
  • DH Janusz
  • Drosed
  • Park Wodny Siedlce
  • Olan
  • UPH
  • NoveKino Siedlce
  • Rzeźby Floralne
  • PSS Społem w Siedlcach
  • DPT
  • Bank Zachodni WBK
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
  • Cukiernia Pszczółka Skórzec
  • Baldwin
  • Mrówka - Sklep budowlano-remontowy
  • Codarts - Uniwersytet Artystyczny w Rotterdamie
  • Kwiaciarnia Alicja
  • LiR Siedlce
  • Kraina Bugu
  • Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
  • Foxar
  • Sokołów SA
  • Kodak Express Siedlce
  • Brofaktura
  • Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
  • Wzory i kolory
  • Muzeum Diecezjalne w Siedlcach
  • Veena
  • Uniserw
  • Vito Polska
  • Instytut Estetyki
  • EuroDom
  • Biuro Podróży Halla
GRUPY ARTYSTYCZNE
  • Teatr Es
  • Teatr Dziecięcy "Dramma-Mia"
  • Teatr Tańca Caro Dance
  • Formacja Taneczna Caro Dance
  • Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza
  • Teatr Obrzędowy
  • Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce
  • Siedlecka Grupa Literacka "Witraż"
  • Chór Miasta Siedlce
  • Zespół Pieśni i Tańca "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz
  • Sekcja plastyczna
Copyright © 2014. CKIS Siedlce. Wszelkie prawa zastrzeżone