RSSRSS VIMEOVIMEO FacebookFACEBOOK O nasBIPKontakt
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka."
Johann Herder
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka." Johann Herder
Aktualności Caro Dance 43 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO Modern, Ballet/Pointe w Siedlcach powrót do aktualności

W dniach 26 -28 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata i Europy. Przez trzy dni na siedleckiej scenie wystąpiło ponad 1300 tancerzy z całej Polski. Wśród najlepszych znaleźli się tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance po raz kolejny potwierdzając, że nasze miasto to kuźnia tanecznych talentów. Tancerze Caro Dance pracujący pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 43 razy na podium (21 x Mistrzostwo Polski, 19 x Wicemistrzostwo Polski, 3 x II Wicemistrzostwo Polski).

Organizatorami tegorocznych Mistrzostw IDO byli: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce – pełniące także rolę gospodarza, Stowarzyszenie Taneczne Caro Dance, Polska Federacja Tańca, Polski Związek Tańca Freestyle, sekretariat Narodowy IDO w Polsce. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Siedlce - Wojciech Kudelski.


Wyniki KM IDO Siedlce 2017


I MIEJSCE - MISTRZOSTWO POLSKI

Maya Chini – Solo Balet Dzieci do lat 7
Maya Chini – Solo Modern Dzieci do lat 7
Marcelina Ratyńska - Solo Modern Dzieci do lat 11
Nina Jarkowska – Solo Balet Dzieci do lat 11
Krzysztof Wróblewski -Solo Balet Dzieci do lat 11
Michał Woiński – Solo Modern Juniorzy 12-15 lat
Michał Woiński – Solo Balet Juniorzy 12-15 lat
Amelia Kowalska, Maya Chini – Duet Balet Dzieci do lat 7
Maja Bondarczuk, Antonina Anusiewicz – Duet Modern Dzieci do lat 7
Nina Jarkowska, Natalia Łukasiewicz – Duet Balet Dzieci do lat 11
Nina Jarkowska, Marcelina Ratyńska – Duet Modern Dzieci do lat 11
Wiktoria Ratyńska, Mieszko Chomka – Duet Modern Dorośli 16 +
Małe Grupy Balet do lat 7 – Mini Mini Caro Dance
Małe Grupy Modern do lat 7 – Mini Mini Caro Dance
Małe Grupy Balet do lat 11 – Klasa 7a
Małe Grupy Modern – Juniorzy starsi 12-15 lat
Formacja Balet do lat 11 – Klasa 7a
Formacja Modern do lat 11 – Klasa 7a
Formacja Modern do lat 7 – Mini Mini Caro Dance
Formacja Modern Dorośli 16 + - Caro Dance Company
Formacja Balet Dorośli 16 + - Caro Dance Company

MIEJSCE II – VICEMISTRZOSTWO POLSKI

Wiktor Nowak – Solo Modern Dzieci do lat 7
Antonina Anusiewicz – Solo Balet Dzieci do lat 7
Amelia Nowak - Solo Balet Dzieci do lat 7
Maja Bondarczuk – Solo Balet Dzieci do lat 7
Natalia Łukasiewicz – Solo Balet Dzieci do lat 11
Michał Sidlecki – Solo Balet Dzieci do lat 11
Krzysztof Wróblewski – Solo Modern Dzieci do lat 11
Krystian Lipiński – Solo Modern Juniorzy 12-15 lat
Maciej Kwiatkowski – Solo Balet Juniorzy 12-15 lat
Szymon Hawryszko – Solo Modern Dorośli 16+
Antonina Anusiewicz, Maja Bondarczuk – Duet Balet Dzieci do lat 7
Zuzanna Strzelec, Marika Wysocka – Duet Modern Dzieci do lat 7
Marcelina Ratyńska, Krzysztof Wróblewski – Duet Balet Dzieci do lat 11
Mała Grupa Modern do lat 11 – Mini Caro Dance
Mała Grupa Balet Juniorzy starsi 12-15 lat
Mała Grupa Balet Dorośli 16 +
Mała Grupa Modern Dorośli 16+
Formacja Balet do lat 7 – Mini Mini Caro Dance
Formacja Balet Juniorzy Starsi 12-15 lat

MIEJSCE III - II VICEMISTRZOSTWO POLSKI

Michał Wójcik – Solo Balet Dzieci do lat 11
Katarzyna Borkowska – Solo Modern Juniorzy 12-15 lat
Wiktoria Ratyńska – Solo Modern Dorośli 16 +

Pozostałe Miejsca Finałowe:
Miejsce IV:Amelia Kowalska – Solo Modern Dzieci do lat 7, Zofia Denisiuk + Michał Woiński – Duet Balet Juniorzy 12-15 lat, Formacja Balet Juniorzy Młodsi 12-15 lat,Miejsce V: Antonina Anusiewicz – Solo Modern Dzieci do lat 7, Nina Jarkowska – Solo Modern Dzieci do lat 11, Michał Sidlecki – Solo Modern Dzieci do lat 11, Maciej Kwiatkowski – Solo Modern Juniorzy 12-15 lat, Dominika Kowalczyk + Krzysztof Wiśniewski – Duet Balet Dorośli 16+, Dominika Kowalczyk + Krzysztof Wiśniewski – Duet Modern Dorośli 16+, Mała Grupa Balet Dzieci do lat 11 – Klasa 7b, Formacja Balet Dzieci do lat 11 – Klasa 7b, Formacja Modern Juniorzy 12-15 lat Miejsce VI:Michał Wójcik – Solo Modern Dzieci do lat 11, Izabela Łukasiewicz – Solo Modern Juniorzy 12-15 lat, Katarzyna Borkowska + Michał Woiński – Duety Modern Juniorzy 12-15 lat, Oliwia Czarnocka + Krystian Lipiński – Duety Balet Juniorzy 12-15 lat, Małe Grupy Modern Juniorzy Młodsi 12-15 lat Miejsce VII: Amelia Nowak – Solo Modern Dzieci do lat 7, Paweł Świętochowski – Solo Modern Dzieci do lat 11, Donata Dzik + Michał Sidlecki – Duety Balet Dzieci do lat 11 Miejsce VIII: Marta Dziewulska - Solo Modern Dzieci do lat 7

Szczegółowe wyniki wszystkich klubów tanecznych w poszczególnych kategoriach dostępne są na stronie: https://www.pft.org.pl/files/pftimg/2017.05.26-28_KM_IDO_Siedlce/DokZb2017-05-28.html
Partnerzy strategiczni
  • Topaz
  • Jastrzębski
  • Iwonex
  • Cukrohurt
Nasi Partnerzy
  • Mazowiecki Instytut Kultury
  • Pałac Cieleśnica
  • Bollywood Hollywood
  • PGE
  • Pałac w Łochowie
  • Strus - Przedsięborstwo Budowlane
  • Bank Spółdzielczy
  • ING SLASKI
  • PEC
  • Galeria Siedlce
  • Zakład Utylizacji Odpadów
  • Mikos
  • Frezdrom
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
  • Foldruk
  • Polimex Mostostal
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
  • Grawik
  • Adam
  • Midi
  • DH Janusz
  • Drosed
  • Park Wodny Siedlce
  • Olan
  • UPH
  • NoveKino Siedlce
  • PSS Społem w Siedlcach
  • DPT
  • Bank Zachodni WBK
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
  • Cukiernia Pszczółka Skórzec
  • Baldwin
  • Mrówka - Sklep budowlano-remontowy
  • Codarts - Uniwersytet Artystyczny w Rotterdamie
  • Kwiaciarnia Alicja
  • LiR Siedlce
  • Kraina Bugu
  • Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
  • Foxar
  • Sokołów SA
  • Kodak Express Siedlce
  • Brofaktura
  • Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
  • Wzory i kolory
  • Info Siedlce
  • Muzeum Diecezjalne w Siedlcach
  • Veena
  • Uniserw
  • Vito Polska
  • Instytut Estetyki
  • EuroDom
  • Biuro Podróży Halla
GRUPY ARTYSTYCZNE
  • Teatr Es
  • Teatr Dziecięcy "Dramma-Mia"
  • Teatr Tańca Caro Dance
  • Formacja Taneczna Caro Dance
  • Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza
  • Teatr Obrzędowy
  • Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce
  • Chór Miasta Siedlce
  • Zespół Pieśni i Tańca "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz
  • Sekcja plastyczna
Copyright © 2017. CKIS Siedlce. Wszelkie prawa zastrzeżone