RSSRSS VIMEOVIMEO FacebookFACEBOOK O nasBIPKontakt
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka."
Johann Herder
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka." Johann Herder
Aktualności 7 TYTUŁÓW MISTRZÓW ŚWIATA DLA CARO DANCE powrót do aktualności

Od 3 do 10 grudnia przedstawiciele Formacji Turniejowej Caro Dance wzięli udział w MISTRZOSTWACH ŚWIATA IDO Jazz dance, Modern, Ballet/Point - Ossa 2017. Tancerze z Siedlec jako jedyni z całej Polski zdobyli 7 złotych medali czyli 7 tytułów Mistrzów Świata. Ponadto wywalczyli dla Polski 5 srebrnych i 4 brązowe medale. Dzięki ich ogromnemu talentowi i zaangażowaniu zgromadzeni uczestnicy z całego Świata usłyszeli Mazurka Dąbrowskiego, który wybrzmiał aż 7-krotnie.

Profesjonalna grupa Teatru Tańca Caro miała też przyjemność otworzyć główną Galę Mistrzostw "Best of the Best”. Tancerze zaprezentowali choreografię Iwony Marii Orzełowskiej jako jednego z najbardziej utytułowanych choreografów w IDO. Była to choreografia poświęcona pamięci jednego z twórców International Dance Organization z USA, który zjednoczył organizację tancerzy z krajów Europy jak również USA i Kanady. Występ profesjonalnej grupy Teatru Tańca Caro podobał się do tego stopnia, że widownia biła brawa na stojąco przez kilka minut.

W Mistrzostwach Świata udział wzięło ponad 4,5 tysiąca uczestników z całego Świata m.in. z Kanady, RPA, USA, Rosji, Korei, Niemiec, Francji, Szwecji, Holandii, Włoch, Czech, Słowacji i wielu innych państw.

WYNIKI:


I Miejsce ZŁOTO - MISTRZOSTWO ŚWIATA

1) Michał Woiński - solo balet 12-15 lat
2) Krzysztof Wróblewski - solo Balet w kat. do lat 11-stu
3) Formacja Jazz dzieci z Mini Mini Caro do lat 7
4) Formacja Jazz dzieci z Mini Mini Caro Dance do lat 7
5) Maja Chini solo Balet do lat 7
6) Mini Grupa Balet do lat 7 Mini Mini Caro Dance
7) Duet Balet Maja Chini i Amelia Kowalska do lat 7

II Miejsce SREBRO - WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA

1) Antonina Anusiewicz dzieci solo jazz dziewczęta do lat 7
2) Michał Sidlecki solo balet chłopcy do lat 11
3) Mała grupa jazz dzieci do lat 7
4) Maciej Kwiatkowski solo balet chłopcy 12-16 lat
5) Antonina Anusiewicz, Maja Bondarczuk - duet balet do lat 7

III Miejsce BRĄZ - II WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA

1) Nina Jarkowska solo jazz do 11 lat dziewczęta
2) Michał Wójcik solo balet do 11 lat chłopcy
3) Formacja Mini Caro dzieci Balet do lat 11
4) Antonina Anusiewicz - solo balet do lat 7

Miejsca w finale:

IV Miejsce
1) Nina Jarkowska i Marcysia Ratyńska duet modern
2) Formacja dorosła Modern ponad 16 lat
3) Formacja dorosła Balet ponad 16 lat
4) Amelka Kowalska solo jazz dzieci do 7
5) Amelia Kowalska solo balet do lat 7

V Miejsce
1) Krzysztof Wróblewski solo modern chłopcy do 11 lat
2) Julka Mućko i Eliza Leszczak duet jazz 12-15 lat
3) Mini Grupa balet - dzieci do lat 11 - klasa 7a
4) Maja Chini, Amelia Kowalska - duet jazz do lat 7

VI Miejsce
1) Michał Woiński solo modern 12-16 lat
2) Juniorzy Mini grupa modern 12-16 lat
3) Dorośli Mini Grupa Balet
4) Kinga Mościcka i Mieszko Chomka Jazz duety powyżej 16 lat
6) Paweł Świętochowski solo jazz do lat 11
7) Michał Woiński solo jazz 12-16 lat
8) Marcelina Ratyńska - solo jazz do lat 11
9) Formacja Jazz - dzieci do lat 11 - klasa 7a

VII Miejsce
1) Juniorzy Formacja Balet 12-15 lat
2) Dominika Kowalczyk i Mieszko Chomka duet Modern dorośli
3) Dzieci młodsze kl 7 B formacja balet -Taniec Chiński

VIII Miejsce
1) Michał Sidlecki solo Jazz do lat 11 chłopcy

GRATULUJEMY!

Partnerzy strategiczni
  • Topaz
  • Jastrzębski
  • Iwonex
  • Cukrohurt
Nasi Partnerzy
  • Mazowiecki Instytut Kultury
  • Pałac Cieleśnica
  • Bollywood Hollywood
  • PGE
  • Pałac w Łochowie
  • Strus - Przedsięborstwo Budowlane
  • Bank Spółdzielczy
  • ING SLASKI
  • PEC
  • Galeria Siedlce
  • Zakład Utylizacji Odpadów
  • Mikos
  • Frezdrom
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
  • Foldruk
  • Polimex Mostostal
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
  • Grawik
  • Adam
  • Midi
  • DH Janusz
  • Drosed
  • Park Wodny Siedlce
  • Olan
  • UPH
  • NoveKino Siedlce
  • PSS Społem w Siedlcach
  • DPT
  • Bank Zachodni WBK
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
  • Cukiernia Pszczółka Skórzec
  • Baldwin
  • Mrówka - Sklep budowlano-remontowy
  • Codarts - Uniwersytet Artystyczny w Rotterdamie
  • Kwiaciarnia Alicja
  • LiR Siedlce
  • Kraina Bugu
  • Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
  • Foxar
  • Sokołów SA
  • Kodak Express Siedlce
  • Brofaktura
  • Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
  • Wzory i kolory
  • Info Siedlce
  • Muzeum Diecezjalne w Siedlcach
  • Veena
  • Uniserw
  • Vito Polska
  • Instytut Estetyki
  • EuroDom
  • Biuro Podróży Halla
GRUPY ARTYSTYCZNE
  • Teatr Es
  • Teatr Dziecięcy "Dramma-Mia"
  • Teatr Tańca Caro Dance
  • Formacja Taneczna Caro Dance
  • Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza
  • Teatr Obrzędowy
  • Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce
  • Chór Miasta Siedlce
  • Zespół Pieśni i Tańca "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz
  • Sekcja plastyczna
Copyright © 2018. CKIS Siedlce. Wszelkie prawa zastrzeżone