RSSRSS VIMEOVIMEO FacebookFACEBOOK O nasBIPKontakt
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka."
Johann Herder
"Kultura umożliwia rozkwit najpiękniejszych zdolności człowieka." Johann Herder
Aktualności CARO DANCE 31 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO WAŁBRZYCH 2018 6 x ZŁOTO, 13 x SREBRO, 13 x BRĄZ powrót do aktualności

W dniach 23-25 marca w Wałbrzychu odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Production, Mini Production. Przez trzy dni w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ swoje taneczne umiejętności prezentowało blisko 1500 tancerzy z całej Polski. W rywalizacji, która stanowiła zarazem eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata, wzięli udział również siedlczanie - tancerze i tancerki Formacji Tanecznej Caro Dance. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że nasi tancerze stawali aż 31 razy na podium, zdobywając 6 złotych, 13 srebrnych i 13 brązowych medali, a tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski.

Miejsce I – Mistrzostwo Polski

1. Formacja Modern - Dorośli 16+
2. Mini Grupa Balet - Juniorzy 12-15 lat
3. Anna Kurowska – Solo Modern - Juniorzy 12-15 lat
4. Mini Grupa Balet - Dzieci do lat 7
5. Mini Grupa Modern - Dzieci do lat 7
6. Paweł Świętochowski – Solo Modern - Dzieci do lat 11


Miejsce II – Wicemistrzostwo Polski

1. Formacja Modern – Juniorzy 12-15 lat
2. Formacja Balet – Dzieci do lat 11
3. Formacja Balet – Juniorzy 12-15 lat
4. Mini Grupa Modern - Dorośli 16+
5. Julia Mućko, Krzysztof Wiśniewski – Duet Modern – Dorośli 16+
6. Nina Jarkowska, Michał Woiński – Duet Balet - Juniorzy 12-15 lat
7. Katarzyna Borkowska, Nina Jarkowska – Duet Modern – Juniorzy 12-15 lat
8. Michał Wójcik – Solo Modern – Dzieci do lat 11
9. Michał Wójcik – Solo Balet – Dzieci do lat 11
10. Michał Woiński – Solo Balet – Juniorzy 2-15 lat
11. Karolina Sawicka – Solo Modern – Dzieci do lat 7
12. Kornelia Szczygielska, Karolina Sawicka – Duet Modern – Dzieci do lat 7
13. Kornelia Szczygielska, Karolina Sawicka – Duet Balet – Dzieci do lat 7


Miejsce III – II Wicemistrzostwo Polski

1. Mini Grupa Balet – Dorośli 16+
2. Mini Grupa Modern – Juniorzy 12-15 lat
3. Mini Grupa Modern „X” – Dzieci do lat 11
4. Mieszko Chomka – Solo Modern – Dorośli 16+
5. Oliwia Czarnocka, Michał Woinski – Duet Modern – Juniorzy 12-15 lat
6. Klaudia Dziewulska, Marta Dziewulska – Duet Modern – Dzieci do lat 7
7. Michał Woiński – Solo Modern – Juniorzy 12-15 lat
8. Maciej Kwiatkowski – Solo Balet – Juniorzy 12-15 lat
9. Paweł Świętochowski – Solo Balet – Dzieci do lat 11
10. Błażej Hawryluk – Solo Modern – Dzieci do lat 11
11. Natalia Rybicka – Solo Balet – Dzieci do lat 7
13. Marta Dziewulska – Solo Modern – Dzieci do lat 7


Miejsca Finałowe



Miejsce IV

1. Formacja Modern – Dzieci do lat 11
2. Mini Grupa Balet „Z” – Dzieci do lat 11;
3. Dominika Kowalczyk, Mieszko Chomka – Duet Modern
4. Aleksandra Chojnacka, Iga Wójcik – Duet Balet –
5. Krzysztof Wiśniewski – Solo Modern – Dorośli 16+; Dorośli
6. Katarzyna Borkowska – Solo Modern – Juniorzy 12-15
7. Kamil Kwiatkowski – Solo Balet – Dzieci do lat 11;
8. Karolina Sawicka – Solo Balet – Dzieci do lat 7;


Miejsce V

1. Mini Grupa Balet „X” – Dzieci do lat 11;
2. Maya Chini, Amelia Kowalska – Duet Balet – Dzieci do lat 11;
3. Maja Chini i Paweł Świetochowski – Duet Modern – Dzieci do lat 11;
4. Maya Chini, Amelia Kowalska – Duet Balet do lat 11
5. Maciej Kwiatkowski -solo Modern 12-15
6. Błażej Hawryluk – Solo Balet – Dzieci do lat 11; –
7. Kornelia Szczygielska – Solo Modern – Dzieci do lat 7;
8. Maya Chini – Solo Balet – Dzieci do lat 11;


Miejsce VI

1. Mini Grupa Balet „Y” – Dzieci do lat 11
2. Mini Grupa Modern „Z” – Dzieci do lat 11
3. Maja Bondarczuk, Michalina Musiej – Duet Modern do 11
4. Tosia Anusiewicz i Kalinka Anusiewicz -Duet Balet do 11.
5. Nina Jarkowska – Solo Balet – Juniorzy 12-15 lat;
6. Natalia Rybicka – Solo Modern – Dzieci do lat 7;
7. Klaudia Dziewulska – Solo Balet – Dzieci do lat 7;


Miejsce VII

1. Maja Bondarczuk, Michalina Musiej – Duet Balet – Dzieci do lat 11


Miejsce VIII

2. Mini Grupa Modern „Y” – Dzieci do lat 11


Gratulujemy!


fot. Krzysztof Kowalski

Partnerzy strategiczni
  • Topaz
  • Jastrzębski
  • Iwonex
  • Cukrohurt
Nasi Partnerzy
  • Mazowiecki Instytut Kultury
  • Pałac Cieleśnica
  • Bollywood Hollywood
  • PGE
  • Pałac w Łochowie
  • Strus - Przedsięborstwo Budowlane
  • Bank Spółdzielczy
  • ING SLASKI
  • PEC
  • Galeria Siedlce
  • Zakład Utylizacji Odpadów
  • Mikos
  • Frezdrom
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
  • Foldruk
  • Polimex Mostostal
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne
  • Grawik
  • Adam
  • Midi
  • DH Janusz
  • Drosed
  • Park Wodny Siedlce
  • Olan
  • UPH
  • NoveKino Siedlce
  • PSS Społem w Siedlcach
  • DPT
  • Bank Zachodni WBK
  • Agencja Rozwoju Miasta Siedlce
  • Cukiernia Pszczółka Skórzec
  • Baldwin
  • Mrówka - Sklep budowlano-remontowy
  • Codarts - Uniwersytet Artystyczny w Rotterdamie
  • Kwiaciarnia Alicja
  • LiR Siedlce
  • Kraina Bugu
  • Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
  • Foxar
  • Sokołów SA
  • Kodak Express Siedlce
  • Brofaktura
  • Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe
  • Wzory i kolory
  • Info Siedlce
  • Muzeum Diecezjalne w Siedlcach
  • Veena
  • Uniserw
  • Vito Polska
  • Instytut Estetyki
  • EuroDom
  • Biuro Podróży Halla
GRUPY ARTYSTYCZNE
  • Teatr Es
  • Teatr Dziecięcy "Dramma-Mia"
  • Teatr Tańca Caro Dance
  • Formacja Taneczna Caro Dance
  • Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza
  • Teatr Obrzędowy
  • Orkiestra Symfoniczna Miasta Siedlce
  • Chór Miasta Siedlce
  • Zespół Pieśni i Tańca "Chodowiacy" im. Alicji Siwkiewicz
  • Sekcja plastyczna
Copyright © 2018. CKIS Siedlce. Wszelkie prawa zastrzeżone