Wyrwani z niewoli

Wyrwani z niewoli

Opis

Jakie wzorce dominują?

Coraz więcej młodych ludzi pogrąża się w problemach, zamiast je rozwiązywać lub marnuję swoje życie poprzez korzystanie z różnych form używek. Nie mając pozytywnego wzorca w rodzinie zaczynają poszukiwać alternatywy, która sprawi, że poczują się kochani zauważeni, docenieni i ważni.


Czy z dobrego, czy ze zwykłego domu. Bez różnicy

Młode osoby wpadają w towarzystwo ludzi, którzy proponują im śmiertelnie groźną alternatywę. Chwilowe zapomnienie o trudnej rzeczywistości jest pierwszym krokiem do uzależnienia. Konsekwencje stosowania używek to obniżenie motywacji i nastroju, pogorszenie wyników w nauce czy efektywności pracy zawodowej. Uzależnienia prowadzą też do degradacji zajmowanej pozycji w społeczeństwie, włącznie z wykluczeniem społecznym, zaburzeń psychicznych, problemów z prawem, samobójstw.


Czy można coś z tym zrobić?

W tej sytuacji są niezbędne profesjonalne środki aby zwrócić uwagę młodych osób, że można żyć inaczej. Trzeźwość, samodyscyplina i pasja są drogą do życia w wolności i realizacji celów i marzeń.

* Spektakl w Kampanii Społecznej "Pozwól sobie na eMOCje" w ramach realizacji zadań Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w 2022 roku.

Zgłoszenia przyjmują: Alicja Kruszewska (510 159 793), Jadwiga Skup (797 199 347), Robert Radzikowski ( 698 176 243)
 

    Karta zgłoszenia
    Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 8.00-16.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

    Partnerzy

    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem