Koncerty

Repertuar

Koncert Apple Pie

Koncert Apple Pie

Opis

Jeszcze przed wydaniem swojej debiutanckiej płyty muzycy Apple Pie wracają z koncertem do Centrum Kultury i Sztuki.  22 lutego zagrają znany z występów na żywo materiał, dorzucając kilka premierowych utworów. Do tej pory zespół wydał własnym sumptem ciepło przyjętą EP-kę „Koniec dzieciństwa” odtwarzaną wielokrotnie na antenach Polskiego Radia „Trójka”, RDC, a także rozgłośni regionalnych w całej Polsce. W październiku tego roku singiel „Koniec Dzieciństwa” trafił na playlisty nowego projektu wytwórni Kayax „My name is New” stworzonego z myślą o artystach debiutujących na rodzimej scenie muzycznej. Ich koncert poprzedzi występ grupy Barfly Akustik.  

Uwaga! Podczas koncertu swoją premierę będzie miał teledysk grupy Apple Pie zrealizowany w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. 

APPLE PIE - Pięciu dżentelmenów o zawadiackiej naturze i bezkompromisowym podejściu do muzyki. W swojej twórczości łączą z pozoru przeciwstawne gatunki - jazgot gitarowy przeplatają popowymi melodiami, by za chwilę wejść w elektroniczny trans skonfrontowany z brzmieniem gitary akustycznej. Wszystko to podane w post-rockowym sosie.

Barfly Akustik - Projekt powstały w 2018 roku. Tworzą go Paweł Czerwiński (cajon), Filip Boczek (gitary, wokale, teksty) oraz Rafał Kłoś (wokale, teksty). Grają szeroko rozumianą muzykę akustyczną, osadzoną w klimatach rock i pop. Muzycy dali się wcześniej poznać jako członkowie siedleckiej formacji Midway oraz z udziału w projekcie Go To Wicky Orchestra.


Wstęp wolny!

 

Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 9.00-17.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

Partnerzy strategiczni

 

Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego

Scena Teatralna Miasta Siedlce

DANE ADRESOWE:
08-110 Siedlce
ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31
tel. 25 794 31 70
fax 25 794 31 81
e-mail: ckis@ckis.siedlce.pl

PUNKT INFORMACJI KULTURALNEJ CKIS
ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31, parter - wejście A
czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym
tel.: 25 794 31 89; fax.: 25 794 31 81
rezerwacja biletów: 25 794 31 89

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem