VIII Letni Festiwal pod muralem - Bezpiecznik

VIII Letni Festiwal pod muralem - Bezpiecznik

Opis

Zespół Bezpiecznik powstał 5 lat temu. Pasjonaci muzyki spotkali się żeby pograć dla przyjemności muzykę która gra im w duszy. Przerodziło się to w zespół, który zaczął koncertować w klubach i na zlotach motocyklowych oraz wielu innych scenach. Każdy z muzyków brał lub bierze nadal udział w różnych projektach muzycznych. Od poezji śpiewanej, poprzez szanty, rock, aż po muzykę punkową. Jednak to blues połączył ich serca i muzyczne dusze. Zespół zagra w składzie: Damian Adamczuk – bas, Mariusz Dmowski - gitara i wokal, Wojtek Wiśniewski - perkusja i wokal.

Koncert realizowany w ramach projektu muraLOVE koncertowo i teatralnie.
Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Siedlce Miasto Przyjazne.

* W razie deszczowej pogody koncert przeniesiony zostanie do Centrum Kultury i Sztuki.

Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 8.00-16.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem