the room

the room

Opis

Czym jest dom?

Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy?

Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat?

Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? …może nasze własne ciało?

Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?


‘The Room’ to spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny.  Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich  pokój oraz wzajemne relacje poprzez rożne techniki tańca współczesnego.


Koncepcja i choreografia: Eliza Kindziuk i Sebastian Piotrowicz
Wykonanie: Ilona Gumowska, Łukasz Czapski/Marcin Denkiewicz, Izabela Orzełowska, Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz
Reżyseria świateł: Marcin Kostyra
Realizacja dźwięku: Tomasz Salach
Zdjęcia promocyjne: Joanna Gieranin
Wideo: Kamil Białobrzewski
Czas trwania: około 50 minut

Produkcja: 
Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego 
Scena Teatralna Miasta Siedlce 


Wstęp wolny

Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 9.00-17.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem