Lista męskich życzeń

Najbliższe daty:

2 październik2021
godz.:16:00Scena Teatralna Miasta SiedlceKUP BILET godz.:19:00Scena Teatralna Miasta SiedlceKUP BILET

Lista męskich życzeń

Lista męskich życzeń Najnowszy HIT teatralny - w reżyserii Artura Barcisia 

Opis

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym! Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał! 


Obsada : Bill - Artur Barciś / Waldemar Obłoza 
Leon - Kacper Kuszewski / Krzysztof Wieszczek  
Justine - Aneta Zając / Urszula Dębska  

Autor: Norm Foster   
Tłumaczenie: Mirosław Połatyński   
Reżyseria: Artur Barciś


 

Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 9.00-17.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem