Pani Pylińska i sekret Chopina

Pani Pylińska i sekret Chopina

Opis

Eric-Emmanuel Schmitt
przekład: Jan Nowak
reżyseria: Robert Gliński
scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
obsada: Joanna Żółkowska, Paulina Holtz / Dorota Naruszewicz, Kacper Kuszewski
utwory Chopina i Liszta gra: Lena Ledoff

Przedstawienie, które zabiera widza w 90-minutową czarującą podróż do pięknego i zachwycającego Paryża! Będzie sympatycznie, wzruszająco i z wdziękiem.
Pani Pylińska - dowcipna, ekscentryczna, mądra nauczycielka muzyki (w tej roli znakomita Joanna Żółkowska) podaje swemu młodemu uczniowi – przyjacielowi (Kacper Kuszewski) sposób na życie i wskazuje mu odpowiednie drzwi, za którymi otworzy się przed nim szczęśliwa, spełniona przyszłość. Udziela niekonwencjonalnych rad na temat gry na fortepianie, ale też tych dotyczących życia miłosnego.
Tytułowy sekret zaś dotyczy Aimée – pięknej i tajemniczej cioci głównego bohatera (Paulina Holtz / Dorota Naruszewicz) dzięki której dowie się on, co to znaczy miłość.

Bezpłatne zaproszenia od 30 sierpnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalenej CKiS.

Rozwój Sektorów Kreatywnych

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Punkt Informacji Kulturalnej czynny pn-pt: 8.00-16.00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem artystycznym tel. 25 794 31 89

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem