• Zmiana godzin pracy Punktu Informacji Kulturalnej CKiS Zmiana godzin pracy Punktu Informacji Kulturalnej CKiS 10 listopad 2018
  • Iwona Maria Orzełowska nagrodzona "Złotym Jackiem" Iwona Maria Orzełowska nagrodzona "Złotym Jackiem" 22 październik 2018
  • Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja" od 19 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja" od 19 września na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 10 wrzesień 2018W środę, 19 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się VII Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja". W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć spektakle w gwiazdorskich obsadach takie jak m.in. "Czarna komedia" , "Serca na odwyku", "DalidaAMore, czyli kochaj, całuj i płacz" i wiele innych. Pierwszym z 8 spektakli konkursowych będzie sztuka "Dwie pary do pary" Teatru Capitol, w którym wystąpią: Marta Wierzbicka, Lesław Żurek, Patrycja Kazadii, Piotr Gawron-Jedlikowski, Hiroaki Murakami.
  • CARO DANCE 31 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO WAŁBRZYCH 2018 CARO DANCE 31 razy na podium Krajowych Mistrzostw IDO WAŁBRZYCH 2018 27 marzec 20186 x ZŁOTO, 13 x SREBRO, 13 x BRĄZ
  • 7 TYTUŁÓW MISTRZÓW ŚWIATA DLA CARO DANCE 7 TYTUŁÓW MISTRZÓW ŚWIATA DLA CARO DANCE 12 grudzień 2017Od 3 do 10 grudnia przedstawiciele Formacji Turniejowej Caro Dance wzięli udział w MISTRZOSTWACH ŚWIATA IDO Jazz dance, Modern, Ballet/Point - Ossa 2017. Tancerze z Siedlec jako jedyni z całej Polski zdobyli 7 złotych medali czyli 7 tytułów Mistrzów Świata. Ponadto wywalczyli dla Polski 5 srebrnych i 4 brązowe medale. Dzięki ich ogromnemu talentowi i zaangażowaniu zgromadzeni uczestnicy z całego Świata usłyszeli Mazurka Dąbrowskiego, który wybrzmiał aż 7-krotnie.
  • Robert Janowski już 4 stycznia w Siedlcach! Robert Janowski już 4 stycznia w Siedlcach! 05 grudzień 20174 stycznia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się Recital Roberta Janowskiego, znanego wokalisty, kompozytora, aktora, poety i prezentera radiowego. Już można rezerwować bilety, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Przesłuchania do Chóru Miasta Siedlce Przesłuchania do Chóru Miasta Siedlce 28 listopad 2017Zapraszamy na przesłuchania do Chóru Miasta Siedlce, które odbędą się 4 i 11 grudnia 2017 r. o godz. 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • 21 października rozpoczęło się polskie tournée Archipelagu 21 października rozpoczęło się polskie tournée Archipelagu 23 październik 2017Re-make Archipelagu Teatru Tańca Caro i Macieja Kuźmińskiego zagości w najbliższych tygodniach w 9 miastach Polski w Bydgoszczy, Nowej Soli, Krotoszynie, Bytomiu, Krakowie, Radomsku, Bełchatowie, Nowym Sączu i Krośnie... Prezentacjom towarzyszyć będą spotkania z artystami oraz warsztaty. 
  • 12 października rozpoczyna się VI OFT "Sztuka plus Komercja". Zapraszamy do zapoznania się katalogiem festiwalu! 12 października rozpoczyna się VI OFT "Sztuka plus Komercja". Zapraszamy do zapoznania się katalogiem festiwalu! 10 październik 2017W czwartek, 12 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się VI Ogólnopolski Festiwal Teatrów "Sztuka plus Komercja".  W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć takie tytuły jak m.in. "SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw" Teatru Kamienica, "Skok w bok" Teatru Capitol, "Arszenik i stare koronki" Teatru Dramatycznego w Płocku i wiele innych. Pierwszym z 10 spektakli konkursowych będzie sztuka "Ludzie inteligentni", w którym wystąpią: Olaf Lubaszenko, Szymon Bobrowski, Magdalena Boczarska, Rafał Królikowski, Magdalena Stużyńska i Iza Kuna. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem festiwalu!
  • Nabór do Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza Nabór do Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza 05 październik 2017Studio Teatralne im. J. Woszczerowicza zaprasza na przesłuchania, które odbywać się będą 11 października od godz. 17:00 w CKiS. Wszyscy chętni (uczniowie gimnazjów, liceów i studenci) proszeni są o przygotowanie 3 zwrotek z "Beniowskiego" Juliusza Słowackiego, oraz "Wywód jestem 'u" Mirona Białoszewskiego (na pamięć). 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem