• Spektakl "Calineczka" z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 24 kwiecień 2015W środę, 29 kwietnia o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Calineczka" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Taneczną opowieść dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca przedstawią artyści Caro Dance. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Finał Konkursu Miss Ziemi Siedleckiej już w najbliższy piątek! 20 kwiecień 2015W piątek, 24 kwietnia o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert finałowy konkursu MISS ZIEMI SIEDLECKIEJ 2015 organizowanego przez Tygodnik Siedlecki i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Zapraszamy!
  • Jazz Standards Festival już w najbliższy piątek! 15 kwiecień 2015W najbliższy piatek, 17 kwietnia rozpocznie sie Jazz Standards' Festival! Podczas tegorocznej XXIV już edycji Festiwalu wystąpią: polsko-norweski zespół Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym oraz Kuba Badach z zespołem. Koncerty festiwalowe będzie można zobaczyć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce oraz w klimatycznych wnętrzach Siedleckiego Browaru Restauracyjnego Brofaktura. Ostatnie bilety do nabycia w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Caro Dance 22 Razy na podium Krajowych Mistrzostw Iinternational Dance ORGANIZATION SZCZECIN 2015! 14 kwiecień 2015W dniach 10-12 kwietnia w Szczecinie odbywały się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Show Dance, Jazz Dance Mini Production and Production. W rywalizacji, która stanowiła zarazem eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata, wzięli udział również siedlczanie - tancerze i tancerki Formacji Tanecznej Caro Dance prowadzonej przez Iwonę Marię Orzełowską. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że nasi tancerze stawali aż 21 na podium, zdobywając tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski. 
  • Uniwersytet Artystyczny z Rotterdamu ponownie w Siedlcach! 28 marzec 2015W dniach od 17 do 19 kwietnia zapraszamy na jedyne w Polsce warsztaty i audycje do CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).Od lat castingi do tej szkoły cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem adeptów tańca z całego świata. Ukończenie tej szkoły daje dyplom i tytuł zawodowego tancerza, który honorowany jest w w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie. Siedlce znalazły się w gronie takich miast jak Barcelona (Hiszpania), Livorno (Włochy) i Rotterdam (Holandia), w których Uniwersytet Artystyczny CODARTS postanowił w tym roku przeprowadzić swoje audycje w dziedzinie tańca. W tych dniach na naszej scenie będzie można również zobaczyć najlepsze spektakle spod szyldu "Codarts".  
  • Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marzec 2015Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wszystkim artystom, aktorom, widzom oraz sympatykom teatru, życzymy niezapomnianych wrażeń teatralnych. Niech czar i magia sceny teatralnej nigdy nie zgasną... 
  • Jazz Standards' Festival 25 marzec 2015Po trzech latach nieobecności do kulturalnego kalendarza Siedlec powraca Jazz Standards' Festival. Dla miłośników muzyki jazzowej już 17 i 18 kwietnia wystąpią: polsko-norweski zespół Loud Jazz Band, Jagodziński Trio i Agnieszka Wilczyńska z kwartetem smyczkowym oraz Kuba Badach z zespołem. Koncerty festiwalowe będzie można zobaczyć na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce oraz w klimatycznych wnętrzach Siedleckiego Browaru Restauracyjnego Brofaktura. Bilety są juz dostępne w Punktach Informacji Kulturalnje CKiS. Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Spektakl "Dzień Drugi" już 25 marca na naszej scenie. Zapraszamy! 10 marzec 2015W środę, 25 marca o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Koncerty z okazji Dnia Kobiet na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zarezerwuj bilet już dziś! 01 marzec 2015"Być kobietą..." to tytuł koncertu, który z okazji Dnia Kobiet wybrzmi na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W tym roku Orkiestra Wojskowa w Siedlcach oraz soliści Teatru Es przygotowali nowy, pełen muzycznych niespodzianek repertuar ze specjalną dedykacją dla wszystkich Pań. Koncerty będzie można zobaczyć 7 i 8 marca o godz. 19:00 na naszej scenie. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w naszych Punktach Informacji Kulturalnej. Rezerwacje telefoniczne dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Polecamy! 
  • Premiera spektaklu "Śpiąca królewna" w ramach marcowej Rodzinnej Niedzieli w Teatrze! Dodatkowy spektakl o godz 18:30! 27 luty 2015Pełen baśniowej magii spektakl "Śpiąca królewna" to nasza propozycja na marcową odsłonę Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Premierę przedstawienia w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu aktorów i tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, będzie można zobaczyć już 1 marca o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. W zawiązku z dużym zainteresowaniem Widzów, przedstawienie będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:30. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel 25 794 31 89. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem