• "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 17 luty 2016Interaktywna komedia fryzjerska, której humor ostry jest jak brzytwa. Spektakl "Szalone nożyczki" Teatru Kwadrat już 28 lutego o godz. 16:00 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89!
  • Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Pirat Bucior ponownie na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 15 luty 2016Spektakl dla dzieci „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał przyjaciela” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es już 21 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. W tytułową rolę Pirata Buciora wciela się Robert Protasewicz, jego towarzyszkę przygód – Papugę – gra Urszula Gotowicka, a odtwórcą roli groźnego Pirata Haka jest Maciej Czapski. Zapraszamy! 
  • Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze Miłość niejedno ma imię - Walentynki w teatrze 07 luty 2016Zapraszamy na walentynkowe widowisko muzyczno-taneczne pt. "Miłość niejedno ma imię". Z dedykacją dla wszystkich zakochanych na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią soliści Teatru Es oraz Tancerze Teatru Tańca Caro. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Wyniki castingu Teatru Dziecięcego Dramma-Mia Wyniki castingu Teatru Dziecięcego Dramma-Mia 01 luty 2016Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingu do Teatru Dziecięcego Dramma - Mia, który przeprowadzony został 26 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" już 31 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" już 31 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 27 styczeń 2016"Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" to spektakl Teatru ES przygotowany z myślą o najmłodszych. Przedstawienie jest wędrówką po Siedlcach, opisuje historię miasta i zmian jakie się w nim w ostatnich latach dokonały. Zapraszamy już 31 stycznia o godz. 16:00. Bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.
  • Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego! Zimowa Akademia Talentów rusza już 1 lutego! 23 styczeń 2016Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 1 lutego - zapraszamy!
  • Tancerze Caro Dance 12 razy na podium Międzynarodowego Turnieju Tańca "Time for Dance 2016" Tancerze Caro Dance 12 razy na podium Międzynarodowego Turnieju Tańca "Time for Dance 2016" 18 styczeń 2016W dniach 16 - 17 stycznia tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Tańca „Time for Dance 2016”, który odbywał się w Legionowie. Przez dwa dni w Hali Arena prezentowali się tancerze z ponad 50 klubów z całej Polski reprezentujący: Warszawę, Otwock, Kielce, Piaseczno, Zielonkę, Poznań, Płock, Gdynię, Ząbki, Radom, Siedlce, Sochaczew, Toruń, Radzymin, Wołomin, Olsztyn, Łódź, Wałbrzych, Wyszków, Nysa, Serock, Koszalin, Lubań oraz tancerze z Rosji i Ukrainy. Tancerze Caro Dance aż 12 razy stawali na najwyższym podium turnieju zdobywając 4 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe medale. 
  • Teatr Dziecięcy Dramma-Mia zaprasza na casting! Teatr Dziecięcy Dramma-Mia zaprasza na casting! 13 styczeń 2016Przesłuchania dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat odbędą się we wtorek, 26 stycznia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Na casting należy przygotować piosenkę i wiersz. Więcej informacji na plakacie. 
  • "Królowa Śniegu" już 17 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "Królowa Śniegu" już 17 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 08 styczeń 2016W niedzielę, 17 stycznia o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Królowa Śniegu" Teatru Tańca Caro. Bilety rezerwować można pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Wesołych Świąt" Wesołych Świąt" 22 grudzień 2015Małych i wielkich cudów, otwartych dłoni i dobrego słowa życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia. Niech będa czasem wytchnienia i nadziei, refleksji nad samym sobą i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego, który tak samo jak Wy, czeka na Boga, przychodzącego na świat, by nadać sens naszemu życiu - naszym radościom i cierpieniu. 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem