• Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" 22 luty 2017Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu plastycznego na plakat do spektaklu „Duszek Śmieciuszek” została Wiktoria Metera, uczennica klasy III b SP nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach . Rysunek dziewczynki został wyłoniony spośród 269 nadesłanych do nas prac i pięknie wkomponował się w grafikę plakatu „Duszek Śmieciuszek”, którego premiera już 12 marca o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! 13 luty 2017Od 21 do 23 kwietnia w Siedlcach odbędą się jedyne w Polsce warsztaty i audycje CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).
  • Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! 12 luty 2017Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 13 lutego - zapraszamy!
  • "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 10 luty 2017Już 12 lutego o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć walentynkowy spektakl "Miłość niejedno ma imię" w wykonaniu Teatru Tańca Caro i Teatru Es. 
  • "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie 18 styczeń 2017W dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" na antenie TVP 2 można było zobaczyć zapowiedź oraz fragment spektaklu musicalowego "Selfie z Alicją w Karinie Czarów" w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro. Przypomnijmy, że spektakl w reżyserii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć już 5 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Karnawałowa Gala Mistrzów - kup bilet online Karnawałowa Gala Mistrzów - kup bilet online 16 styczeń 2017W niedzielę, 29 stycznia o godz. 17:00, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie retrospektywny koncert z historii Caro Dance, zapowiadający jubileusz 30-lecia istnienia zespołu.
  • Ostatni w sezonie "Dziadek do orzechów" już 15 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! Ostatni w sezonie "Dziadek do orzechów" już 15 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce! 11 styczeń 2017Znana baśń autorstwa E.T.A. Hoffmanna z muzyką Piotra Czajkowskiego w wykonaniu artystów Teatru Tańca Caro już 15 stycznia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Będzie to kolejna odsłona Rodzinnej Niedzieli w Teatrze. Zapraszamy! 
  • Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli Maciej Miecznikowski z Chórem Miasta Siedlce na finał Orszaku Trzech Króli 03 styczeń 2017W piątek, 6 stycznia, na finał Orszaku Trzech Króli, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się świąteczny koncert Macieja Miecznikowskiego pt. "Rodzi się Bóg". Zaproszenia na koncert od 28 grudnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 21 grudzień 2016Małych i wielkich cudów,  otwartych dłoni i dobrego słowa  życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia.  Niech będą czasem wytchnienia i nadziei, refleksji nad samym sobą  i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego,  który tak samo jak Wy,  czeka na Boga, przychodzącego na świat,  by nadać sens naszemu życiu  - naszym radościom i cierpieniu.  
  • Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" Laureaci V OFT "Sztuka plus Komercja" 17 grudzień 2016W piątek, 16 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zakończyła się V edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja". Podczas uroczystej gali poznaliśmy laureatów trwającego od września i cieszącego się dużym uznaniem publiczności wydarzenia.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem