• "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" 17 grudzień 2014Ogólnopolska premiera spektaklu "Skąpiec. Work in progress" z Waldemarem Obłozą w roli głównej ma szanse zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2014" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl. Dziękujemy!
  • Caro Dance Mistrzami Świata!  Nasz zespół aż 25 razy na podium! Caro Dance Mistrzami Świata! Nasz zespół aż 25 razy na podium! 17 grudzień 2014W dniach 9 - 13 grudnia w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od czternastu lat. Na parkietach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach pojawiło się ponad 3 tysiące tancerzy z kilkudziesięciu państw i 3 kontynentów oraz kilkunastu Mistrzów Europy i Świata w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej aż 25 razy stawali na najwyższych stopniach podium. Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata, Polska otrzymała nagrodę Grand Prix za największą liczbę medali, która również przypadła w udziale dla Caro Dance jako zespołu z największą liczbą medali. Gratulujemy! 
  • Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! 14 grudzień 2014Tytuł najlepszego spektaklu jury III OFTP "Sztuka plus Komercja" przyznało ex aequo produkcji Teatru 6. piętro "Bóg Mordu" oraz sztuce "Skąpiec. Work in progress. Najlepsi aktorzy w ocenie jury to Zbigniew Zamachowski i Dorota Zielińska. Nagroda dziennikarzy powędrowała dla spektaklu "Bóg mordu, a publiczność,  najwyżej oceniła sztukę "Skąpiec. Work in progress". 
  • Gala zakończenia III OFTP "Sztuka plus Komercja" już 13 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Gala zakończenia III OFTP "Sztuka plus Komercja" już 13 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 08 grudzień 2014W sobotę, 13 grudnia poznamy laureatów III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja", który od września gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni koncert Marka Torzewskiego, który przed siedlecką publicznością wystąpi w koncercie zatytułowanym "L'Amore".
  • Mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" już 6 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" już 6 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 01 grudzień 2014W sobotę, 6 grudnia o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" w wykonaniu Teatru Dziecięcego Dramma-mia. W tym dniu naszą instytucję odwiedzi też Święty Mikołaj, który dla wszystkich dzieci przygotował niespodzianki. Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje dostęne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
  • Niezwykła kreacja aktorska Krystyny Jandy w spektaklu "Danuta W." już 29 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapoznaj się z ofertą promocyjną! Niezwykła kreacja aktorska Krystyny Jandy w spektaklu "Danuta W." już 29 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapoznaj się z ofertą promocyjną! 19 listopad 2014W sobotę, 29 listopada o godz. 18:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Polonia "Danuta W." W roli Danuty Wałęsy wystąpi znakomita polska aktorka, Krystyna Janda. Informujemy że w sprzedaży zostało juz tylko 21 biletów na spektakl w różnych miejscach na widowni Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Tylko teraz można je kupić w wyjątkowych, promocyjnych cenach 75 zł/os! Rezerwacje dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!  
  • Zostań aktorem Teatru ES! Zostań aktorem Teatru ES! 18 listopad 2014W czwartek, 27 listopada o godz. 17:00, w Akademii Sztuk "Piękna 7" (ul. Pułaskiego 7) odbędzie się casting do Teatru Es. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu (wiersz lub proza). W przesłuchaniach mogą wziąć udział osoby od 15 roku życia. Szczególnie mile widziani są młodzi, utalentowani i odważni panowie.
  • I miejsce dla Chóru Miasta Siedlce na XVII Łódzkim Festiwalu Chóralnym „Cantio Lodziensis” I miejsce dla Chóru Miasta Siedlce na XVII Łódzkim Festiwalu Chóralnym „Cantio Lodziensis” 17 listopad 2014Miło nam poinformować, że w niedzielę, 16 listopada Chór Miasta Siedlce pod dyrekcją Justyny Kowyni - Rymanowskiej zdobył I miejsce w kategorii „Chóry Stowarzyszeń i Towarzystw Śpiewaczych” na XVII Łódzkim Festiwalu Chóralnym „Cantio Lodziensis”. Gratulujemy!
  • Widzowie: "Więcej takich spektakli w Siedlcach!", czyli jak "Skrzypek na dachu" zapadł w pamięci naszej publiczności. Widzowie: "Więcej takich spektakli w Siedlcach!", czyli jak "Skrzypek na dachu" zapadł w pamięci naszej publiczności. 12 listopad 2014Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z musicalu "Skrzypek na dachu", który w poniedziałek, 10 listopada wystawiony został na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.  Jeden z najsłynniejszych musicali na świecie w pełnej obsadzie ponad setki artystów Teatru Muzycznego w Lublinie, siedlecka publiczność nagrodziła owacjami na stojąco. "Więcej takich spektakli w Siedlcach!" - to słowa najczęściej powtarzane przez publiczność, która wypełniła widownię siedleckiego teatru po ostatnie miejsce.
  • Chór Miasta Siedlce zdobył I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Rybnicka Jesień Chóralna"! Chór Miasta Siedlce zdobył I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Rybnicka Jesień Chóralna"! 09 listopad 2014Miło nam poinformować, że w sobotę, 8 listopada Chór Miasta Siedlce pod dyrekcją Justyny Kowyni - Rymanowskiej zdobył Złoty Dyplom w kategorii „Chóry mieszane – kameralne” na X Międzynarodowym Festiwalu "Rybnicka Jesień Chóralna" im. Henryka Mikołaja Góreckiego.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem