• Chór Miasta Siedlce zdobył II miejsce na IX Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym "Varsovia Cantat" 27 październik 2013Miło nam poinformować, że Chór Miasta Siedlce zdobył II MIEJSCE w kategorii "Chóry Kameralne" na IX Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym "Varsovia Cantat", który w dniach 25-27 października odbywał się w Warszawie. 
  • Mariusz Orzełowski wyróżniony Nagrodą Specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 25 październik 2013Miło nam poinformować, że Mariusz Orzełowski - dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce otrzymał dziś Nagrodę Specjalną od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego w uznaniu za zasługi dla polskiej kultury muzycznej.
  • Nasi tancerze w półfinale programu "Got to Dance - Tylko Taniec" 25 październik 2013
  • Zmarła szesnastoletnia Weronika Wadas 23 październik 2013Z przykrością i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci szesnastoletniej Weroniki Wadas, która chorowała na nowotwór złośliwy. Choroba okazała się niestety silniejsza - Weronika zmarła w ostatni poniedziałek (21 października). To właśnie dla Niej w lutym bieżącego roku przeprowadziliśmy serię koncertów i spektakli (spektakl "Poems of Love", spektakl muzyczny "Psalmy", wieczór bardów "A przecież mi żal..." czy koncert Kuby Badacha oraz zespołów Upstream i Norvid), z których całkowity dochód przeznaczony został na leczenie dziewczynki.
  • I Otwarte Popołudnie w Teatrze 22 październik 2013Zapraszamy na nowy cykl przybliżania form teatralnych mieszkańcom Siedlec, który zatytułowaliśmy „Otwarte popołudnie w Teatrze”, którego celem jest zaprezentowanie oferty artystycznej, promocja teatru oraz szeroka dostępność i udział w wydarzeniach artystycznych. Wstęp na wydarzenia w ramach ww. projektu jest wolny.
  • Zmiana terminu koncertu Jerzego Połomskiego 17 październik 2013Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu koncertu Jerzego Połomskiego z przyczyn niezależnych od organizatora. Recital Artysty odbędzie się 6 listopada o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ostatnie bilety są jeszcze do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • O spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda" w programie "Dzień Dobry TVN" 17 październik 2013W niedzielę (13 października) w programie DZIEŃ DOBRY TVN gośćmi Magdy Mołek i Marcina Mellera byli Joanna Jabłczyńska, Dorota Zielińska i Waldemar Obłoza. Rozmowa w całości poświęcona była spektaklowi "Iwona, Księżniczka Burgunda" na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza, który od 27 września bieżącego roku wystawiany jest na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Pytania konkursowe ze spotkania muzycznego w ramach projektu "Muzyka Smyka" 17 październik 2013Przedstawiamy pytania konkursowe ze spotkania muzycznego w ramach projektu "Muzyka Smyka"
  • Wyniki XI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II SŁOWO - DAR I TAJEMNICA 17 październik 2013W ramach obchodów XIII Dnia Papieskiego w środę, 16 października, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego odbył się XI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II SŁOWO-DAR I TAJEMNICA. Wzięło w nim udział 46 recytatorów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu siedleckiego. W dalszej części wiadomości publikujemy listę laureatów tegorocznej edycji ww. konkursu.
  • Przedłużony nabór do Akademii Twórczej III Wieku 12 październik 2013Zapraszamy wszystkich do udziału w formach działalności artystycznej. Przedłużamy nabór do 25 października.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem