•  Krajowe Mistrzostwa IDO za nami! Krajowe Mistrzostwa IDO za nami! 08 czerwiec 2015W dniach 5-7 czerwca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się Krajowe Mistrzostwa IDO Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance. Miło nam poinformować, że Tancerze Caro Dance pracujący pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej stawali aż 44 razy na podium (23 x Mistrzostwo Polski, 12 x Wicemistrzostwo Polski, 9 x II Wicemistrzostwo Polski) wywalczając tym samym 57 nominacji do udziału w Mistrzostwach Europy i Świata.
  • Siedlce taneczna stolicą Polski. Krajowe Mistrzostwa IDO już od najbliższego piątku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Siedlce taneczna stolicą Polski. Krajowe Mistrzostwa IDO już od najbliższego piątku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 02 czerwiec 2015Od 5 do 7 czerwca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędą się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern, Ballet/Pointe, Tap Dance 2015 – eliminacje Mistrzostw Europy i Świata. 
  • Spektakl "Kopciuszek" na antenie TVP Warszawa! Spektakl "Kopciuszek" na antenie TVP Warszawa! 26 maj 2015W niedzielę, 31 maja z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Telewizja Polska wyemituje spektakl "Kopciuszek" w wykonaniu najmłodszych tancerzy Caro Dance. 50-minutowy fragment przedstawienia w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę o godz. 19:10 na antenie TVP WARSZAWA. Producentem spektaklu "Kopciuszek", którego premiera odbyła się 5 października 2014 roku, jest Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. 
  • Znamy już zwycięzców XX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” Znamy już zwycięzców XX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” 21 maj 2015Przez ostatnie dwa dni, od 19 do 20 maja na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbywały się finały XX Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Srebrna Maska” organizowanego wspólnie przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce i Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. W wydarzeniu, jak co roku, uczestniczyły zespoły uprawiające różnorodne formy teatralne m.in. teatry żywego planu, teatry dramatyczne, teatry lalkowe, teatry poezji czy teatry ruchu. Laureatami tegorocznej edycji Festiwalu w kategorii teatrów młodzieżowych zostali: Teatr BAKCYL z Mińska Mazowieckiego i Teatr RĘKAWICZKA z Garwolina. W kategorii teatrów dziecięcych Srebrne Maski zdobyli: Teatr SUPEŁEK z Siedlec oraz Teatr STONOGA z Rębkowa. Laureaci zostali zarekomendowani do udziału w XV Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich. 
  • Koncert "Gramy dla Mamy" już 26 maja na naszej scenie. Zarezerwuj bilet już dziś! Koncert "Gramy dla Mamy" już 26 maja na naszej scenie. Zarezerwuj bilet już dziś! 13 maj 2015We wtorek, 26 maja o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert „Gramy dla Mamy” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach pod dyrekcją por. Dariusza Kaczmarskiego. Prezentowanej na żywo muzyce towarzyszyć będą soliści: Natalia Koperkiewicz, Marcin Sójka, Justyna Kowynia-Rymanowska, Patryk Rymanowski, Gabriela Kardacz, Ewa Siembida i Robert Protasewicz. Zapraszamy! 
  • Dzień Dziecka w Teatrze ze spektaklem "Szkatułka Krasnala Chichotka" Dzień Dziecka w Teatrze ze spektaklem "Szkatułka Krasnala Chichotka" 10 maj 2015Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, dla naszych najmłodszych Widzów, wystawiony zostanie spektakl pt. "Szkatułka Krasnala Chichotka" w wykonaniu aktorów warszawskiego Teatru Banasiów. Przedstawienie rozpocznie się w niedzielę, 31 maja o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Majowa odsłona Rodzinnej Niedzieli w Teatrze ze spektaklem Pinokio! Majowa odsłona Rodzinnej Niedzieli w Teatrze ze spektaklem Pinokio! 05 maj 2015W niedzielę, 10 maja o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Pinokio" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Przedstawienie w wykonaniu tancerzy Caro Dance będzie kolejną odsłoną cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze". Bilety są jeszcze dostępne w Punktach Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Sukcesy Caro Dance na Warsaw Open Jazz Dance Day Sukcesy Caro Dance na Warsaw Open Jazz Dance Day 04 maj 2015W sobotę, 2 maja w Warszawie odbyła się druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca WARSAW OPEN JAZZ DANCE DAY zainspirowanego osobą Pauliny Zysk. W tym dniu na warszawskiej Ochocie spotkali się tancerze z najlepszych klubów tańca z całej Polski. W wydarzeniu udział wzięli też juniorzy Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy 9-krotnie stawali na najwyższych stopniach podium turnieju. Gratulujemy! 
  • Najpiękniejsze dziewczyny regionu siedleckiego wybrane! Najpiękniejsze dziewczyny regionu siedleckiego wybrane! 25 kwiecień 2015W piątek, 24 kwietnia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się gala finałowa wyborów Miss Ziemi Siedleckiej 2015, konkursu organizowanego przez Tygodnik Siedlecki i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Decyzją jury korona i tytuł tegorocznej Miss Ziemi Siedleckiej przyznane zostały Wiktorii Matejczuk, a Nastoletnią Miss Ziemi Siedleckiej wybrana została Klaudia Kozłowska.  
  • Spektakl "Calineczka" z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Spektakl "Calineczka" z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 24 kwiecień 2015W środę, 29 kwietnia o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Calineczka" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej. Taneczną opowieść dla dzieci z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca przedstawią artyści Caro Dance. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem