• CARO DANCE MISTRZAMI ŚWIATA! NASI TANCERZE AŻ 30 RAZY NA PODIUM CARO DANCE MISTRZAMI ŚWIATA! NASI TANCERZE AŻ 30 RAZY NA PODIUM 14 grudzień 2015W dniach 7 - 12 grudnia, w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od piętnastu lat. Na parkietach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach pojawiło się ponad 3 tysiące tancerzy z kilkudziesięciu państw (m.in. z Kanady, Niemiec Serbii, Włoch, RPA, Słowacji, Rosji, Czech) i 3 kontynentów, którzy rywalizowali w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej aż 30 razy stawali na najwyższych stopniach podium zdobywając 14 złotych, 8 srebrnych i 8 brązowych medali. Gratulujemy! 
 • "Mały Książę" w finale TOP REGIONU 2015 "Mały Książę" w finale TOP REGIONU 2015 14 grudzień 2015Premiera spektaklu Teatru Es "Mały Książę" w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza ma szansę zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2015" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl.  Dziękujemy! 
 • Mikołajki w Teatrze ze spektaklem "Królowa Śniegu" Mikołajki w Teatrze ze spektaklem "Królowa Śniegu" 02 grudzień 20156 grudnia, w Mikołajki na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Tańca Caro pt. "Królowa Śniegu". Tego dnia przedstawienie będzie można zobaczyć dwa razy, o godz. 13:00 i 16:00. Dla wszytkich dzieci Św. Mikołaj przygotował też niespodzianki. Zapraszamy!
 • Teatr Es zaprasza na casting! Teatr Es zaprasza na casting! 25 listopad 2015W czwartek, 26 listopada o godz. 17:00, w Akademii Sztuk "Piękna 7" (ul. Pułaskiego 7) odbędzie się Casting do Teatru Es. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu (wiersz lub proza). W przesłuchaniach mogą wziąć udział osoby od 15 roku życia. Szczególnie mile widziani są młodzi, utalentowani i odważni panowie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 25 794 31 86. Zapraszamy! 
 • "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna" - premiera spektaklu Teatru Es już w niedzielę, 22 listopada. Zapraszamy! 20 listopad 2015W niedzielę, 22 listopada o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, odbędzie się premiera spektaklu Teatru Es pt. "Bajkowe Siedlce - nasza mała ojczyzna". Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
 • Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" w komedii "Szczaw" już 23 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! Aktorzy z serialu "Na Wspólnej" w komedii "Szczaw" już 23 listopada na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 14 listopad 2015W poniedziałek, 23 listopada o godz. 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie komediowy spektakl "Szczaw", w obsadzie którego wystąpią aktorzy znani m.in z popularnego serialu "Na Wspólnej" - Waldemar Obłoza, Łukasz Konopka i Waldemar Błaszczyk.
 • Niepodległa Siedlczanom - "Herbertorium" Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta Niepodległa Siedlczanom - "Herbertorium" Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta 04 listopad 2015W środę, 11 listopada o godz. 15:00 w ramach obchodów 97. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć spektakl "Herbertorium" - Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce. Bezpłatne zaproszenia na spektakl od 5 listopada do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy! 
 • Zdjęcie ze spektaklu "Romeo i Julia" wyróżnione w Konkursie Fotografii Teatralnej Zdjęcie ze spektaklu "Romeo i Julia" wyróżnione w Konkursie Fotografii Teatralnej 30 październik 2015Miło nam poinformować, że zdjęcie autorstwa Jarosława Grudzińskiego ze spektaklu "Romeo i Julia" Teatru Tańca Caro zostało wyróżnione podczas I edycji Konkursu Fotografii Teatralnej, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. W Konkursie Fotografii Teatralnej, który towarzyszy obchodom 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce, wzięło udział 170 fotografów. Z pośród nadesłanych 2225 fotografii międzynarodowe jury wskazało 19 finalistów oraz wyróżniło 65 autorów, których prace będzie można oglądać na wystawach pozakonkursowych. 
 • Artyści "Tańca z Gwiazdami" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Artyści "Tańca z Gwiazdami" na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 27 październik 2015W środę, 28 października na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "I move you" w choreografii Macieja Zakliczyńskiego z udziałem najlepszych tancerzy w Polsce, znanych m.in. z telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami" . Na scenie wystąpią aktorzy Teatru Dramatycznego oraz tancerze: Paulina Biernat, Anna Głogowska, Krzysztof Hulboj, Jan Kliment, Janja Lesar, Stefano Terrazzino. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 
 • Teatr Es w radiowej "Trójce" Teatr Es w radiowej "Trójce" 23 październik 2015Miło nam poinformować, że artyści Teatru Es zostali zaproszeni do udziału w audycji "Muzyczne rozmowy" na antenie Radiowej "Trójki". Program poświęcony będzie projektowi muzycznemu "Śpiewnik Papieski" do słów Karola Wojtyły z muzyką Waldemara Koperkiewicza. Emisja audycji już 1 listopada w godz. 6:05 - 7:00 rano na antenie Polskiego Radia "Trójka".  

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem