• Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury wręczone 30 wrzesień 2014Siedlce od lat honorują przedsiębiorstwa, które wspierają finansowo miejscowych sportowców i artystów. Na mocy uchwały Rady Miasta Siedlce z 26 czerwca bieżącego roku po raz kolejny przyznano tytuły Złotego Mecenasa Siedleckiej Kultury i Mecenasa Siedleckiej Kultury za 2013 rok oraz Złotego Mecenasa Siedleckiego Sportu i Mecenasa Siedleckiego Sportu za 2013 rok. W gronie tegorocznych laureatów znaleźli się partnerzy strategiczni Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, tj. drukarnia Iwonex, sieć sklepów Topaz, firma Cukrohurt, Arche i Jastrzębski - autoryzowany dealer marki Opel. Statuetki Mecenasów Siedleckiej Kultury laureatom wręczył Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski podczas wrześniowej Sesji Rady Miasta Siedlce w dniu 30 września bieżącego roku.
  • Dodatkowy spektakl "Bóg mordu" w ramach III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja" 18 wrzesień 2014Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem publiczności spektaklem "Bóg mordu" warszawskiego Teatru 6.pietro, sztuka zagrana zostanie w poniedziałek 20 października dodatkowo o godz. 16:30. W obsadzie spektaklu na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpią: Jolanta Fraszyńska, Anna Dereszowska, Cezary Pazura i Michał Żebrowski. Bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • Dodatkowe spektakle: "Kopciuszek" i "Jarmark bajek" w ramach Rodzinnej Niedzieli w Teatrze 17 wrzesień 2014W związku z dużym zainteresowaniem naszych Widzów postanowiliśmy utworzyć dodatkowe godziny spektakli w ramach cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze. Spektakl "Kopciuszek" wystawiony zostanie  dwukrotnie w niedzielę, 5 października o godz. 16:00 i 18:30, zaś spektakl "Jarmark bajek" zagrany będzie w niedzielę, 9 listopada o godz. 16:00 i 18:00. Po bilety zapraszamy do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS oraz Punktu Informacji Kulturalnej CKiS w Galerii Siedlce. Istnieje także możliwość rezerwacji telefonicznej - 25 794 31 89 - zapraszamy! 
  • Obraz El Greco „Ekstaza świętego Franciszka” na Zamku Królewskim w Warszawie 16 wrzesień 2014Obraz El Greco „Ekstaza świętego Franciszka”, na co dzień eksponowany w siedleckim Muzeum Diecezjalnym, po raz pierwszy od dziesięciu lat, opuścił Siedlce. Od 15 września prezentowany jest na Zamku Królewskim w Warszawie na wystawie „Wokół jednego obrazu". 
  • Ogłoszenie o przetargu ofertowym na najem pomieszczenia kawiarni w budynku Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce 16 wrzesień 2014Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce ogłasza przetarg nieograniczony na najem pomieszczenia - kawiarni wraz z zapleczem (o powierzchni użytkowej ok. 130 m2) z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną. 
  • Przyjdź na zajęcia grup artystycznch CKiS! 15 wrzesień 2014Zapraszamy wszystkich chętnych, młodych, utalentowanych ludzi z pasją do udziału w próbach, zajęciach i warsztatach grup artystycznych działających przy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Szczegółowe informacje o zapisach uzyzkać można pod nr telefonu 25 794 31 70.
  • III edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja" już od 28 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 09 wrzesień 2014W niedzielę, 28 września, o godzinie 16:00 zainaugurowany zostanie III Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". Pierwszym spektaklem, który zobaczy siedlecka publiczność, będzie "Małżeński Rajd Dakar" z Katarzyną Pakosińską i Mirosławem Zbrojewiczem w rolach głównych. Ostatnie bilety na sztukę do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. 
  • Mińska Szkoła Artystyczna od 1 września nosi imię Konstantego Ryszarda Domagały 02 wrzesień 2014Mińska Szkoła Artystyczna w Mińsku Mazowieckim od 1 września bieżącego roku nosi imię Konstantego Ryszarda Domagały – Obywatela Honorowego Miasta Siedlce. Taką uchwałę Rada Miasta Mińsk Mazowiecki podjęła w marcu b.r. na wniosek Rady Pedagogicznej oraz Rady Rodziców tejże szkoły.  
  • Nowy Punkt Informacji Kulturalnej CKiS już od 29 sierpnia w Galerii Siedlce 26 sierpień 2014Miło nam poinformować, że od piątku, 29 sierpnia w Galerii Siedlce rusza Punkt Informacji Kulturalnej CKiS nr 2, nowe miejsce w którym będzie można zarezerwować i kupić bilety na wszystkie wydarzenia artystyczne Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. 
  • "Siedlce to nieocenione miasto jeżeli chodzi o kulturę!" - Waldemar Obłoza w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE o premierze spektaklu "Skąpiec" w siedleckim teatrze 22 sierpień 2014W piątek (22 sierpnia) w programie "Pytanie na śniadanie" na antenie Telewizji Polskiej jednym z gości Moniki Zamachowkiej i Tomasza Kamela był dobrze znany siedleckiej publiczności aktor - Waldemar Obłoza. W programie była mowa m.in. o Siedlcach, naszej instytucji oraz o premierze spektaklu "Skąpiec"! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem