• "Kantata na cztery skrzydła" już 20 października na naszej scenie! "Kantata na cztery skrzydła" już 20 października na naszej scenie! 19 październik 2015We wtorek, 20 października o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru ES pt. "Kantata na cztery skrzydła" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. W sztuce na podstawie tekstu Roberta Bruttera wystąpią: Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Rezerwacje i bilety dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 79 31 89. Zapraszamy!
  • "Śluby panieńskie" już w najbliższą niedzielę, 18 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Wstęp wolny. Zapraszamy! "Śluby panieńskie" już w najbliższą niedzielę, 18 października na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Wstęp wolny. Zapraszamy! 16 październik 2015Jedną z październikowych premier Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie spektakl "Śluby panieńskie" przygotowany przez adeptów Studia Teatralnego im. J. Woszczerowicza. Przedstawienie w reżyserii Macieja Czapskiego będzie można zobaczyć 18 października o godz. 19:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!
  • Dwa miejsca na podium dla Caro Dance na Mistrzostwach Europy Show Dance w Gibraltarze Dwa miejsca na podium dla Caro Dance na Mistrzostwach Europy Show Dance w Gibraltarze 06 październik 2015W dniach 1- 4 października w Gibraltarze odbywały się Mistrzostwa Europy IDO Show Dance 2015. W wydarzeniu uczestniczyły tysiące tancerzy z niemalże wszystkich państw Europy. Polskę i miasto Siedlce reprezentowało 5 tancerzy Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej wywalczyli dwa miejsca na podium.
  •  "Mały Książę" - dodatkowy spektakl o godz. 18:00 "Mały Książę" - dodatkowy spektakl o godz. 18:00 23 wrzesień 2015Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem publiczności spektaklem "Mały Książę", utworzona została dodatkowa godzina grania przedstawienia. W niedzielę, 11 października oprócz planowanej godz. 16:00 najnowszą produkcję Teatr Es będzie można zobaczyć dodatkowo o godz. 18:00. Rezerwacje dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 79 31 89. Zapraszamy!
  • IV OFTP "Stuka plus Komercja" rusza już 24 września! IV OFTP "Stuka plus Komercja" rusza już 24 września! 21 wrzesień 2015W najbliżyszy czwartek, 24 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce rozpocznie się IV Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prtywatnych "Sztuka plus Komercja". Pierwszym z ośmiu spektakli konkursowych będzie produkcja warszawskiego Teatru Capitol "Następnego dnia rano". Rezerwacje na wszystkie spektakle konkursowe oraz wydarzenia towarzyszące dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Zapraszamy!
  • "Herbertorium" podczas XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta "Herbertiada" w Kołobrzegu "Herbertorium" podczas XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta "Herbertiada" w Kołobrzegu 20 wrzesień 2015"Herbertorium" - Oratorium wg twórczości Zbigniewa Herberta z muzyką Waldemara Koperkiewicza w wykonaniu Teatru Es, Orkiestry Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce, 19 września wystawione zostało podczas „Herbertiady” - XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu.  
  • "O Krasnoludkach i sierotce Marysi" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "O Krasnoludkach i sierotce Marysi" już w najbliższą niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 07 wrzesień 2015W niedzielę, 13 września o godz. 16:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera najnowszego spektaklu Teatru Tańca Caro Dance pt. "O Krasnoludkach i sierotce Marysi". Przedstawienie będzie kolejną odsłoną cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze. Zapraszamy!
  • Orkiestra Wojskowa i soliści Teatru Es zagrają podczas Dni Siedlec [KONCERT W CKIS] Orkiestra Wojskowa i soliści Teatru Es zagrają podczas Dni Siedlec [KONCERT W CKIS] 28 sierpień 2015W piątek, 4 września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zagra Orkiestra Wojskowa w Siedlcach z towarzyszeniem solistów Teatru Es. W koncercie pt. "Z Jackiem" w tle, przygotowanym specjalnie z okazji Dni Siedlec, wybrzmią największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Początek koncertu o godz. 20:30. Wstęp wolny. Zapraszamy! 
  • Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! Rodzinna Niedziela w Teatrze już od września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce! 20 sierpień 2015W niedzielę, 6 września o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru Caro Dance pt. "Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek". Przedstawienie rozpocznie cykl spektakli dla dzieci i młodzieży "Rodzinna Niedziela w Teatrze". 
  • Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Polski Balet Narodowy na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 11 sierpień 2015W połowie września na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, wystawiony zostanie spektakl "Obsesje" w wykonaniu Polskiego Baletu Narodowego. Produkcję Teatru Wielkiego Opery Narodowej będzie można zobaczyć już 16 września o godz. 19:00. Rezerwacje biletów dostępne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem