• W sprzedaży nie ma już biletów na "Walentynki w Teatrze" z Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim i Krakowską Orkiestrą Kameralną W sprzedaży nie ma już biletów na "Walentynki w Teatrze" z Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim i Krakowską Orkiestrą Kameralną 20 styczeń 2014Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na walentynkowy koncert Grażyny Brodzińskiej i Jacka Wójcickiego z towarzyszniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce usłyszymy niezapomnianą muzykę okresu międzywojennego. To widowisko nie tylko ze świetnymi piosenkami, ale również z niezwykłymi choreografiami w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.
  • "Scena 24" - nowy Biuletyn Informacji Kulturalnej "Scena 24" - nowy Biuletyn Informacji Kulturalnej 05 styczeń 2014Miło nam zaprezentować Państwu pierwszy numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce.
  • W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu \"O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela\" W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" 05 styczeń 2014W niedzielę, 2 lutego 2014 roku, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" odbędzie się premiera spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. Wesoły, muzyczny spektakl, którego tematem jest odwaga i przyjaźń - w rolach głównych Robert Protasewicz, Maciej Czapski i Urszula Gotowicka. Spektakl ten zagrany zostanie popremierowo również 4 lutego w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny".
  • \"Opowieść Wigilijna\" w ramach cyklu \"Rodzinna Niedziela w Teatrze\" - brak biletów! "Opowieść Wigilijna" w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - brak biletów! 03 styczeń 2014
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 24 grudzień 2013
  • \"Opowieść Wigilijna\" w TVP Warszawa (aktualizacja) "Opowieść Wigilijna" w TVP Warszawa (aktualizacja) 24 grudzień 2013Spektakl "Opowieść Wigilijna" zainteresował także Telewizję Polską. We wtorek, 24 grudnia, o godzinie 19:00 na antenie TVP Warszawa można było obejrzeć świąteczny reportaż ze spektaklu "Opowieść Wigilijna" w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu siedleckich artystów: Teatru Tańca Caro Dance, Teatru Es i Chóru Miasta Siedlce.
  • \"Opowieść Wigilijna\" tuż przed Świętami na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce "Opowieść Wigilijna" tuż przed Świętami na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 19 grudzień 2013W sobotę, 21 grudnia o godz. 18:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, na specjalne życzenie widzów wystawiony zostanie dodatkowy spektakl "Opowieść Wigilijna". Będzie to 24. odsłona widowiska, które od czasu premiery zachwyciło już ponad 7 tysięcy widzów.
  • Zmarł Edward Księżopolski Zmarł Edward Księżopolski 18 grudzień 2013Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Edwarda Księżopolskiego,właściciela Drukarni Iwonex, naszego Przyjaciela, Mecenasa Siedleckiej Kultury.
  • CARO DANCE kilkanaście razy na podium! CARO DANCE kilkanaście razy na podium! 16 grudzień 2013W dniach 10-14 grudnia w Mikołajkach odbyły się Mistrzostwa Świata Jazz, Modern, Ballet/Pointe oraz Międzynarodowy Festiwal Tańca Show Dance Open Polish Cup "Mikołajki 2013", w których wzięła udział również Formacja Taneczna Caro Dance.
  • Dlaczego warto zobaczyć \"Opowieść Wigilijną\"? Zobacz relację z premiery! Dlaczego warto zobaczyć "Opowieść Wigilijną"? Zobacz relację z premiery! 10 grudzień 2013Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy relację z premiery spektaklu "Opowieść Wigilijna", która odbyła się 1 grudnia bieżącego roku na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Kolejne spektakle grane były 2, 3, 4 i 5 grudnia, a następne wciąż przed nami - 8, 9, 10 grudnia oraz 5 stycznia.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem