• Premiera \"Pchły Szachrajki\" Premiera "Pchły Szachrajki" 19 marzec 2013W niedzielę, 7 kwietnia o godz. 16.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu „Pchła Szachrajka” w wykonaniu tancerzy Szkoły Tańca do Caro Dance i Teatru Tańca Caro Dance. Choreografię spektaklu stworzyła Katarzyna Bondarczuk zaś kierownictwo artystyczne nad przedsięwzięciem objęła Iwona Maria Orzełowska.
  • Ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD i MATYLDA za nami - pierwsze opinie bardzo dobre! Ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD i MATYLDA za nami - pierwsze opinie bardzo dobre! 17 marzec 2013W sobotę, 16 marca, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się prapremiera i premiera spektaklu "Harold i Matylda", którego współprodukcji podjęło się Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce i Ale! Teatr. W tytułowe role wcielili się Krystyna Sienkiewicz i Tomasz Ciachorowski. Ponadto na naszej scenie wystąpili jeszcze Tadeusz Chudecki, Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka, Agnieszka Sienkiewicz, Hanna Kochańska, Dariusz Taraszkiewicz, a w postać narratora wcielił się Jan Kobuszewski. POSŁUCHAJCIE PIERWSZYCH OPINII PO ZAKOŃCZENIU WCZORAJSZEJ PREMIERY!
  • Już jutro ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD I MATYLDA na naszej scenie! Już jutro ogólnopolska premiera spektaklu HAROLD I MATYLDA na naszej scenie! 15 marzec 2013 
  • Konferencja prasowa przed ogólnopolską premierą spektaklu \"Harold i Matylda\" Konferencja prasowa przed ogólnopolską premierą spektaklu "Harold i Matylda" 13 marzec 2013W środę, 13 marca w Warszawie odbyła się konferencja prasowa oraz próba medialna przed ogólnopolską premierą spektaklu „Harold i Matylda”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 marca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Aktorzy Teatru Es czytają dzieciom Aktorzy Teatru Es czytają dzieciom 12 marzec 201313 marca o godz. 10.30 aktorzy Teatru Es rozpoczynają akcję czytania dzieciom w przedszkolu. 
  • Koncert Eleni Koncert Eleni 04 marzec 2013W niedzielę 21 kwietnia o godz. 15:00 i 18.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi znana piosenkarka greckiego pochodzenia - Eleni.
  • KABARET POD WYRWIGROSZEM na naszej scenie! KABARET POD WYRWIGROSZEM na naszej scenie! 04 marzec 2013Już 23 marca o godz. 17.30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi KABARET POD WYRWIGROSZEM.
  • PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS! PREMIERA KSIĄŻKI KRYSTYNY SIENKIEWICZ - KONKURS! 03 marzec 2013W czwartek, 14 marca o godzinie 19.00 we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. „Cacko”. Książka w sprzedaży już od 6 marca w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • Jan Pietrzak - dodatkowy koncert! Jan Pietrzak - dodatkowy koncert! 23 luty 2013W związku z dużym zainteresowaniem recitalem Jana Pietrzaka pt. "Wolne Żarty" informujemy o dodatkowym występie artysty, który zaplanowany został w dniu 15 marca o  godz. 16.30 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Artyści dla Weroniki Artyści dla Weroniki 22 luty 2013We wtorek, 19 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się kolejny koncert charytatywny w ramach pomocy artystycznej na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem