• Artyści dla Weroniki Artyści dla Weroniki 22 luty 2013We wtorek, 19 lutego na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się kolejny koncert charytatywny w ramach pomocy artystycznej na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.
  • Promocja najnowszej książki Krystyny Sienkiewicz w CKiS Promocja najnowszej książki Krystyny Sienkiewicz w CKiS 19 luty 2013Już 14 marca (czwartek) o godzinie 19:00 we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. "Cacko".
  • Ogólnopolska premiera spektaklu \"Harold i Matylda\" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Ogólnopolska premiera spektaklu "Harold i Matylda" na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 16 luty 2013Miło jest nam poinformować, że Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce wspólnie z Teatrem Impresaryjnym "Ale! Teatr", jest producentem spektaklu „Harold i Matylda”, którego ogólnopolska premiera odbędzie się już 16 marca na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Za nami WALENTYNKI W TEATRZE! Za nami WALENTYNKI W TEATRZE! 15 luty 2013Wczoraj tj. 14 lutego o godz. 19.00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został premierowy spektakl "Tańczące Wiersze dla Zakochanych" w choreografii Iwony Marii Orzełowskiej, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance. Było to nastrojowe widowisko, którego tematem była prawdziwa miłość kobiety i mężczyzny, opowiedziane tańcem, ubrane w formę melorecytacji i wokalu.
  • Pomoc artystyczna na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas Pomoc artystyczna na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas 15 luty 2013Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce włącza się w akcję na rzecz ratowania życia Weroniki Wadas.
  • Przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Siedlcach przy ul. Armii Krajowej 5, wpisanym do rejestru zabytków „Hala Targowa” Przetarg ustny (licytacja) na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Siedlcach przy ul. Armii Krajowej 5, wpisanym do rejestru zabytków „Hala Targowa” 11 luty 2013 
  • MAGICZNA MUZYKA WALTA DISNEYA MAGICZNA MUZYKA WALTA DISNEYA 19 styczeń 2013Miło nam poinformować, że 10 lutego o godzinie 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się niezwykły koncert "Magiczna Muzyka Walta Disneya" w wykonaniu muzyków Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod kierownictwem Tadeusza Wicherka. Bilety są już do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy!
  • Zimowa Akademia Talentów 2013 Zimowa Akademia Talentów 2013 18 styczeń 2013Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów i zajęć grup artystycznych działających przy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce w ramach Zimowej Akademii Talentów 2013
  • Pierwszy spektakl w ramach BARW TEATRU za nami! Pierwszy spektakl w ramach BARW TEATRU za nami! 17 styczeń 2013Zapraszamy do wysłuchania opinii widzów, które zebraliśmy po zakończeniu spektaklu JABŁKO z Małgorzatą Foremniak, Joanną Koroniewską i Janem Jankowskim w roli głównej. Sztuka ta wystawiona 13 stycznia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce, zainaugurowała nowy cykl teatralny w naszej instytucji - BARWY TEATRU. 
  • Narodziny gwiazdy Narodziny gwiazdy 16 styczeń 2013Zapraszamy do przeczytania artykułu autorstwa Marioli Zaczyńskiej, dziennikarki Tygodnika Siedleckiego, przedstawiającego sylwetkę Jakuba Mędrzyckiego -  choreografa spektaklu WE ARE. Miłej lektury!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem