• Za nami premiera spektaklu IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA Za nami premiera spektaklu IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA 29 wrzesień 2013W piątek, 27 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się premiera spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda" na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza, w reżyserii Macieja Czapskiego, a w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza oraz aktorów scen warszawskich, m.in. Joanny Jabłczyńskiej, Waldemara Obłozy czy Bartka Magdziarza. Spektakl zainaugurował drugą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja".
  • Zapraszamy na casting do Teatru Es - szczególnie mile widziani Panowie Zapraszamy na casting do Teatru Es - szczególnie mile widziani Panowie 28 wrzesień 2013Masz zainteresowania aktorskie? Przyjdź na casting do Teatru Es, który odbędzie się 24 października 2013 roku w Akademii Sztuk "Piękna 7" przy ulicy Pułaskiego 7 w Siedlcach.
  • Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej \"Chodowiacy\" im. A. Siwkiewicz Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. A. Siwkiewicz 28 wrzesień 2013Na przesłuchania zapraszamy szczególnie uczniów z klas: V, VI - szkoły podstawowej, I, II, III - gimnazjum i I - technikum, liceum. Nabór przeprowadzony będzie 11 i 18 października o godzinie 18:00 w SP 12 w Siedlcach.
  • Dodatkowy termin spektaklu \"Klub Mężusiów\" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych Dodatkowy termin spektaklu "Klub Mężusiów" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych 28 wrzesień 2013Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem widzów ponownie uruchomiliśmy sprzedaż biletów na spektakl "Klub Mężusiów" z m.in. Krzysztofem Tyńcem i Cezarym Morawskim w rolach głównych. Dodatkowy termin wyznaczony został na 25 listopada o godzinie 16:45 - zachęcamy do zakupu i rezerwacji biletów.
  • Konferencja prasowa na temat II OFTP \"Sztuka plus Komercja\" i spektaklu \"Iwona, Księżniczka Burgunda\" Konferencja prasowa na temat II OFTP "Sztuka plus Komercja" i spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda" 28 wrzesień 2013W piątek, 27 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa poświęcona II Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja" i dzisiejszej premierze spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda".
  • Rusza druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych. Wyjaśniamy jak głosować. Rusza druga edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych. Wyjaśniamy jak głosować. 28 wrzesień 2013Dzisiaj (sobota, 28 września) na deskach sceny Teatralnej Miasta Siedlce dwukrotnie wystawiony zostanie spektakl "Dobry Wieczór Kawalerski". Będzie to pierwszy spektakl konkursowy w ramach rozpoczętego wczoraj II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja". To właśnie Państwo wybiorą najlepszą sztukę teatralną, najlepszą scenografię, a w późniejszej fazie Festiwalu - poprzez głosowanie internetowe - najlepszego aktora lub aktorkę, który/która od września do grudnia bieżącego roku wystąpi na siedleckiej scenie w ramach naszego Festiwalu.
  • AKADEMIA TWÓRCZA III WIEKU AKADEMIA TWÓRCZA III WIEKU 23 wrzesień 2013Od poniedziałku 30 września ruszają zapisy do AKADEMII TWÓRCZEJ III WIEKU organizowanej przez naszą instytucję.
  • Spektakl PAMIĘĆ WODY na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce (wstęp bezpłatny) Spektakl PAMIĘĆ WODY na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce (wstęp bezpłatny) 14 wrzesień 2013W niedzielę, 22 września, o godzinie 16:00 i 19:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Pamięć wody" z repertuaru Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Wstęp wolny - zapraszamy.
  • Wyniki castingu do spektakli \"Calineczka\" i \"Opowieść Wigilijna\" Wyniki castingu do spektakli "Calineczka" i "Opowieść Wigilijna" 08 wrzesień 2013Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingów, w wyniku których wyłoniona została znaczna część obsady spektaklu "Calineczka" oraz "Opowieść Wigilijna". Premierowe wykonanie spektaklu "Calineczka już 3 listopada, zaś "Opowieść wigilijna" po raz pierwszy wystawiona zostanie 1 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety i rezerwacje są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS - zapraszamy.
  • Kulturalne podsumowanie Dni Siedlec 2013 Kulturalne podsumowanie Dni Siedlec 2013 08 wrzesień 2013Tegoroczne obchody Dni Siedlec odbywały się od 1 do 8 września. Najważniejsze wydarzenia miały swoje miejsce na specjalnie przygotowanej scenie na Lodowisku Miejskim, Placu im. Generała Wł. Sikorskiego oraz na Błoniach Siedleckich.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem