• Małgorzata Gudejko-Masalska nie żyje Małgorzata Gudejko-Masalska nie żyje 02 sierpień 2012Z przykrością informujemy, że w wyniku wypadku samochodowego w dniu 31 lipca 2012 roku śmierć poniosła wspaniała aktorka Małgorzata Gudejko-Masalska. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie!
  • Punkt Informacji Kulturalnej CKiS w miesiącu lipcu Punkt Informacji Kulturalnej CKiS w miesiącu lipcu 30 czerwiec 2012Informujemy, że Punkt Informacji Kulturalnej CKiS w lipcu będzie czynny w każdy czwartek i piątek w godzinach 14:00-18:00.
  • Ogłoszenie wyników castingu (partie chóralne) do musicalu \"Skrzypek na dachu\" Ogłoszenie wyników castingu (partie chóralne) do musicalu "Skrzypek na dachu" 28 czerwiec 2012 Znamy już wyniki castingu do musicalu "Skrzypek na dachu" (partie chóralne), który odbył się w dniach 24, 25, 26 czerwca w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • XX Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru XX Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru 28 czerwiec 2012XX Międzynarodowy Festiwal Pieśni, Tańca i Folkloru już w sierpniu w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce
  • UWAGA SIEDLECCY CHÓRZYŚCI! UWAGA SIEDLECCY CHÓRZYŚCI! 25 czerwiec 2012W związku z uroczystościami pogrzebowymi Śp. Konstantego Ryszarda Domagały kierujemy zaproszenie do Wszystkich siedleckich muzyków, śpiewaków i chórzystów, którzy chcieliby poprzez śpiew uczestniczyć w ostatniej drodze Wielkiego Przyjaciela siedleckich artystów.     
  • Zmarł Konstanty Ryszard Domagała Zmarł Konstanty Ryszard Domagała 22 czerwiec 2012Z bólem informujemy, że w dniu 20 czerwca (środa) około godziny 18:00 zmarł Wielki Nasz Przyjaciel, Konstanty Ryszard Domagała - Honorowy Obywatel Miasta Siedlce. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie.
  • I Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych I Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych 22 czerwiec 2012Zapraszamy do lektury katalogu I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja", który od września do grudnia bieżącego roku zagości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Zmarł Konstanty Ryszard Domagała Zmarł Konstanty Ryszard Domagała 20 czerwiec 2012Z bólem informujemy, że 20 czerwca (środa) 2012 roku około godziny 18:00 zmarł Wielki Nasz Przyjaciel, Konstanty Ryszard Domagała. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
  • Dwa niezwykłe spektakle już dzisiaj na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Dwa niezwykłe spektakle już dzisiaj na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 17 czerwiec 2012Dzisiaj (18 czerwca) o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawione zostaną dwa spektakle Warszawskiego Teatru Tańca: CHOPIN EX SATURO i KONTRASTY. Zapraszamy - wstęp wolny.
  • SKRZYPEK NA DACHU - casting SKRZYPEK NA DACHU - casting 17 czerwiec 2012Chór Miasta Siedlce zaprasza do udziału w castingu (partie chóralne) do musicalu "Skrzypek na dachu", który odbędzie się w dniach 24, 25, 26 czerwca o godzinie 19:00 w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem