• Śpiewnik papieski - online Śpiewnik papieski - online 12 maj 2020Z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II udostępniamy w sieci zapis koncertu "Śpiewnik Papieski" według twórczości Karola Wojtyły, a w wykonaniu artystów Teatru ES oraz Chóru Miasta Siedlce.  Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce od niedzieli, 17 maja od godz. 12:00 do poniedziałku, 18 maja do godz. 22:00.
  • Na scenie i estradzie Na scenie i estradzie 11 maj 2020
  • Wehikuł czasu czyli nostalgia... Wehikuł czasu czyli nostalgia... 06 maj 2020
  • Bajkowe Siedlce dostępne online Bajkowe Siedlce dostępne online 05 maj 2020W niedzielę, 10 maja od godz. 12:00 zapraszamy Państwa do oglądania online kolejnej naszej produkcji. Tym razem, z myślą o najmłodszych Widzach, udostępniamy w sieci nagranie spektaklu "Bajkowe Siedlce. Nasza mała ojczyzna" w wykonaniu aktorów Teatru Es. Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce do poniedziałku, 11 maja do godz. 20:00.
  • Aktorka Teatru Es w "Szansie na sukces"! Aktorka Teatru Es w "Szansie na sukces"! 01 maj 2020
  • Majówka online z artystami CKiS Majówka online z artystami CKiS 30 kwiecień 2020
  • W tancbudzie tango - online W tancbudzie tango - online 23 kwiecień 2020W piątek, 24 kwietnia od godz. 19:00 zapraszamy Państwa do oglądania online kolejnej naszej produkcji. Tym razem udostępniamy w sieci recital piosenek z kręgu kultury żydowskiej "W tancbudzie tango" w wykonaniu Mileny Madziar oraz Orkiestry Teatru Es. Nagranie dostępne będzie na kanale YouTube CKiS oraz na stronach www.ckis.siedlce.pl i www.facebook.com/ckis.siedlce do niedzieli, 26 kwietnia do godz. 22:00.
  • Piosenka Teatru Es na Międzynarodowy Dzień Ziemi Piosenka Teatru Es na Międzynarodowy Dzień Ziemi 22 kwiecień 2020
  • Przegląd garderoby teatralnej CKiS Przegląd garderoby teatralnej CKiS 20 kwiecień 2020
  • Jacek Kawalec odpowiada na pytania Widzów Jacek Kawalec odpowiada na pytania Widzów 19 kwiecień 2020Kilka dni temu poprosiliśmy Widzów, na naszym facebook'owym profilu, o zadanie pytań Jackowi Kawalcowi, aktorowi, który niejednokrotnie występował na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Specjalnie dla Centrum Kultury i Sztuki Pan Jacek nagrał film, w którym udziela odpowiedzi na interesujące publiczność zagadnienia.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem