• Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Niezapomniane Ballady Leonarda Cohena już 30 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 21 kwiecień 2017NIEZAPOMNIANE BALLADY LEONARDA COHENA w nowych przekładach Romana Kołakowskiego już 30 kwietnia o godz. 17:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zaproszenia od 24 kwietnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. 
  • Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" Napisz recenzję spektaklu "Carmen" - wygraj wejściówki na "Talent on the move" 06 kwiecień 2017Wszystkich Widzów spektaklu "Carmen" zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na spektakl "Talent on the move" w wykonaniu studentów Uniwersytetu Artystycznego Codarts w Rotterdamie.
  • CARO DANCE MISTRZAMI POLSKI - 20 MEDALI NA KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO W KIELCACH CARO DANCE MISTRZAMI POLSKI - 20 MEDALI NA KRAJOWYCH MISTRZOSTWACH IDO W KIELCACH 28 marzec 2017Tancerze Caro Dance wzięli udział w Mistrzostwach Polski IDO Jazz/Dance rozgrywanych w Kielcach. Siedlecka reprezentacja przywiozła do domu w sumie 20 medali, w tym 9 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe, zdobywając tym samym tytuły tegorocznych Mistrzów i Wicemistrzów Polski.  
  • Koncert Trzech Tenorów już 1 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Koncert Trzech Tenorów już 1 kwietnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 23 marzec 2017Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 1 kwietnia o godzinie 18:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. 
  • Dzień drugi - kup bilet online Dzień drugi - kup bilet online 21 marzec 2017W środę, 5 kwietnia o godz. 19:00, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl Teatru Es "Dzień Drugi. Wielka Sobota" wg scenariusza i w reżyserii Waldemara Koperkiewicza, na motywach książki i audycji radiowych "Dzień Drugi. Prawda Jedyna" Grzegorza Skwarka. Rezerwacje i bilety są już dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Zapraszamy!
  • Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" Wyniki konkursu plastycznego na plakat do spektaklu "Duszek Śmieciuszek" 22 luty 2017Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu plastycznego na plakat do spektaklu „Duszek Śmieciuszek” została Wiktoria Metera, uczennica klasy III b SP nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach . Rysunek dziewczynki został wyłoniony spośród 269 nadesłanych do nas prac i pięknie wkomponował się w grafikę plakatu „Duszek Śmieciuszek”, którego premiera już 12 marca o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! Audycje i warsztaty CODARTS ponownie w Siedlcach! 13 luty 2017Od 21 do 23 kwietnia w Siedlcach odbędą się jedyne w Polsce warsztaty i audycje CODARTS - jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).
  • Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! Zimowa Akademia Talentów rusza już 13 lutego! 12 luty 2017Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Udział we wszystkich zajęciach artystycznych jest bezpłatny. Zaczynamy już 13 lutego - zapraszamy!
  • "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce "Miłość niejedno ma imię" już w najbliższą niedzielę na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 10 luty 2017Już 12 lutego o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce będzie można zobaczyć walentynkowy spektakl "Miłość niejedno ma imię" w wykonaniu Teatru Tańca Caro i Teatru Es. 
  • "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie "Selfie z Alicją w Krainie Czarów" w Pytaniu na Śniadanie 18 styczeń 2017W dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" na antenie TVP 2 można było zobaczyć zapowiedź oraz fragment spektaklu musicalowego "Selfie z Alicją w Karinie Czarów" w wykonaniu adeptów Teatru Tańca Caro. Przypomnijmy, że spektakl w reżyserii Iwony Marii Orzełowskiej będzie można zobaczyć już 5 lutego na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem