• O muzyce na scenie, czyli spektakl \"Kallas\" i \"Tercet, czyli kwartet\" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych O muzyce na scenie, czyli spektakl "Kallas" i "Tercet, czyli kwartet" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych 29 listopad 2012W ostatnią niedzielę (25 listopada) oraz we wtorek (27 listopada) na naszej scenie wystawione zostały kolejne spektakle w ramach trwającego od września I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę "Kallas" - barwną i tajemniczą opowieść o dwóch legendach polskiej estrady - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik oraz widowisko teatralno-muzyczne "Tercet, czyli kwartet".
  • Spektakle \"Przyjazne dusze\", \"Ucho, gardło, nóż\" oraz \"Nienawidzę\" za nami Spektakle "Przyjazne dusze", "Ucho, gardło, nóż" oraz "Nienawidzę" za nami 19 listopad 2012W ostatnich dniach na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawione zostały kolejne spektakle w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli spektakl "Przyjazne dusze" z warszawskiego Teatru Kwadrat, monodram Krystyny Jandy "Ucho, gardło, nóż" oraz monodram Marcina Kwaśnego "Nienawidzę" z Fundacji Między Słowami.
  • Nasza instytucja \"Mazowiecką Firmą Roku\" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu! Nasza instytucja "Mazowiecką Firmą Roku" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu! 17 listopad 2012Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce otrzymało I Nagrodę w kategorii „działalność kulturalna” w prestiżowym Konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2012” oraz tytuł Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2012. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 listopada (sobota) w Sali Perłowej Hotelu Gromada w Warszawie, w której uczestniczyło ponad 600 osób z całej Polski. Statuetkę w imieniu instytucji odebrał Mariusz Orzełowski, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Tegoroczną, jubileuszową edycję konkursu poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Joanna Jabłczyńska.
  • Wyniki Castingu do Teatru ES Wyniki Castingu do Teatru ES 14 listopad 2012Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingu, naboru do grupy wokalno aktorskiej Teatru Es, który odbył się w czwartek 8 listopada w Akademii Sztuk Piękna 7
  • Caro Dance świętowało 25-lecie powstania Caro Dance świętowało 25-lecie powstania 13 listopad 2012W ostatnią sobotę i niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się gala taneczna z okazji 25-lecia zespołu Caro Dance, który w 1987 roku założony został przez Iwonę Orzełowską.
  • Cykl BARWY TEATRU po zakończeniu Festiwalu Teatrów Prywatnych Cykl BARWY TEATRU po zakończeniu Festiwalu Teatrów Prywatnych 10 listopad 2012Pragiemy Państwu przedstawić niezwykły projekt „Barwy Teatru”, który będzie swoistego rodzaju przewodnikiem po odcieniach nastrojów i kolorach emocji. Odkryje przed widzem cały wachlarz życiowych postaw i zachowań ukazując, jak bardzo się od siebie różnimy. Zakładamy, że cykl "Barwy Teatru" będzie trwał pół roku: rozpocznie się w styczniu, a zakończy tuż przed wakacjami - w czerwcu.
  • Protokół Komisji Artystycznej XXII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” Protokół Komisji Artystycznej XXII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” 08 listopad 2012
  • To był niezwykły spektakl! Za nami premiera spektaklu \"We Are\" To był niezwykły spektakl! Za nami premiera spektaklu "We Are" 01 listopad 2012W niedzielę, 28 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się prapremiera i premiera spektaklu "We Are" w choreografii i reżyserii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro Dance.
  • \"Wydmuszka\" na naszej scenie "Wydmuszka" na naszej scenie 01 listopad 2012W sobotę, 27 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został kolejny spektakl konkursowy w ramach trwającego od września w CKiS I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę zatytułowaną "Wydmuszka" z łódzkiego Teatru Małego w Manufakturze.
  • Casting do Teatru Es już 8 listopada! Casting do Teatru Es już 8 listopada! 31 październik 2012Do udziału w CASTINGU, który odbędzie się 8 listopada (czwartek) w Akademii Sztuk Piękna 7 (ul. Pułaskiego 7) zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, mające zainteresowania aktorskie. Wszystkich chętnych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu. Szczególnie mile widziani Panowie!

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem