• Protokół Komisji Artystycznej XXII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” Protokół Komisji Artystycznej XXII Spotkań Recytatorów i Śpiewających Poezję „ZADUSZKI” 08 listopad 2012
  • To był niezwykły spektakl! Za nami premiera spektaklu \"We Are\" To był niezwykły spektakl! Za nami premiera spektaklu "We Are" 01 listopad 2012W niedzielę, 28 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się prapremiera i premiera spektaklu "We Are" w choreografii i reżyserii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu tancerzy i aktorów Teatru Tańca Caro Dance.
  • \"Wydmuszka\" na naszej scenie "Wydmuszka" na naszej scenie 01 listopad 2012W sobotę, 27 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony został kolejny spektakl konkursowy w ramach trwającego od września w CKiS I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę zatytułowaną "Wydmuszka" z łódzkiego Teatru Małego w Manufakturze.
  • Casting do Teatru Es już 8 listopada! Casting do Teatru Es już 8 listopada! 31 październik 2012Do udziału w CASTINGU, który odbędzie się 8 listopada (czwartek) w Akademii Sztuk Piękna 7 (ul. Pułaskiego 7) zapraszamy osoby powyżej 15 roku życia, mające zainteresowania aktorskie. Wszystkich chętnych prosimy o przygotowanie piosenki i fragmentu tekstu. Szczególnie mile widziani Panowie!
  • Punkt Informacji Kulturalnej CKiS Punkt Informacji Kulturalnej CKiS 31 październik 2012Szanowni Państwo! Punkt Informacji Kulturalnej CKiS w dniu 31 października (środa) czynny będzie w godz. 11.00 - 14.00, natomiast 2 listopada (piątek) będzie nieczynny.
  • Spot promocyjny Teatru Dziecięcego DRAMMA-MIA Spot promocyjny Teatru Dziecięcego DRAMMA-MIA 30 październik 2012Zapraszamy do obejrzenia spotu promocyjnego Teatru Dziecięcego DRAMMA-MIA działającego w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce.
  • Sukcesy Chóru Dziewczęcego Publicznego Gimnazjum nr 4 pod kierunkiem Dariusza Różańskiego Sukcesy Chóru Dziewczęcego Publicznego Gimnazjum nr 4 pod kierunkiem Dariusza Różańskiego 26 październik 2012W dniach od 19 do 21 października w Bydgoszczy odbył się Finał XXXII Ogólnopolskiego Konkursu A Cappella Dzieci i Młodzieży. W konkursie wystąpił Chór Dziewczęcy Publicznego Gimnazjum nr 4 w Siedlcach pod kierunkiem Dariusza Różańskiego -  wieloletniego współpracownika i przyjaciela CKiS. Chór zdobył Złoty Kamerton oraz Nagrodę Bydgoskiego Portalu Internetowego www.bydgoszcz.com Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
  • XXII Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję \"Zaduszki\" XXII Spotkania Recytatorów i Śpiewających Poezję "Zaduszki" 24 październik 2012Przypominamy, że termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w XXII Spotkaniach Recytatorów i Śpiewających Poezję upływa już w najbliższy piątek tj. 26 października.
  • Prapremiera spektaklu \"We Are\" - odbierz zaproszenie Prapremiera spektaklu "We Are" - odbierz zaproszenie 23 październik 2012Informujemy, że w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS cały czas można odbierać zaproszenia na prapremierę spektaklu "We Are" w choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.
  • UWAGA!!! MŁODA, UTALENTOWANA SIEDLECKA WOKALISTKA POTRZEBUJE POMOCY!!! UWAGA!!! MŁODA, UTALENTOWANA SIEDLECKA WOKALISTKA POTRZEBUJE POMOCY!!! 19 październik 2012DOMINIKA RATYŃSKA POTRZEBUJE POMOCY! POTRZEBNA JEST KREW (grupa nie ma znaczenia). Można oddawać w całym kraju podając dane-Dominika Ratyńska ur 23.08.1994, Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie ,Oddział Intensywnej Opieki Onkologicznej I Hematologicznej, ul Banacha 1a.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem