• Znamy już zwycięzców Festiwalu Teatrów Prywatnych! Znamy już zwycięzców Festiwalu Teatrów Prywatnych! 15 grudzień 2012Najlepszym aktorem, który zawitał od września do grudnia na deski Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wybrano TOMASZA KOTA. Za najlepszy spektakl konkursowy decyzją jury uznano musical I LOVE YOU, natomiast publiczność, która głosowała po zakończeniu każdego spektaklu, wybrała sztukę zatytułowaną TESTAMENT CNOTLIWEGO ROZPUSTNIKA.
  • 14 grudzień 2012
  • WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL \"DZIADEK DO ORZECHÓW\"! WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL "DZIADEK DO ORZECHÓW"! 14 grudzień 2012Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania bilety na ostatni w tym roku spektakl "Dziadek do Orzechów"!
  • W najbliższą sobotę 15 grudnia GALA ZAKOŃCZENIA I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW PRYWATNYCH \"SZTUKA PLUS KOMERCJA\"! W najbliższą sobotę 15 grudnia GALA ZAKOŃCZENIA I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW PRYWATNYCH "SZTUKA PLUS KOMERCJA"! 12 grudzień 2012W Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego trwają przygotowania do gali zakończenia I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja", która rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Ruszyło głosowanie - najlepszy/a aktor/aktorka I OFTP \"Sztuka plus Komercja\" Ruszyło głosowanie - najlepszy/a aktor/aktorka I OFTP "Sztuka plus Komercja" 11 grudzień 2012Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj.(wtorek, 11 grudnia) o północy ruszyło głosowanie, podczas którego wyłoniony zostanie najlepszy aktor bądź najlepsza aktorka I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".
  • Mikołajki w Teatrze ze spektaklem „Dziadek do Orzechów” za nami! Mikołajki w Teatrze ze spektaklem „Dziadek do Orzechów” za nami! 06 grudzień 2012Ostatnie dni, tj. 6 i 7 grudnia, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce upłynęły pod hasłem "Mikołajki w Teatrze". Były to dni szczególne, gdyż rozpoczęliśmy nowy sezon ze spektaklem „Dziadek do Orzechów”. Sztuka ta w świątecznej, mikołajkowej atmosferze wystawiona została w tych dniach aż 6 razy i obejrzana została przez niemal 2440 widzów z naszego Miasta i całego regionu.
  • Mariusz Orzełowski uhonorowany Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza Mariusz Orzełowski uhonorowany Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza 01 grudzień 2012Miło nam poinformować, iż Mariusz Orzełowski - dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce w dniu dzisiejszym, tj. 1 grudnia uhonorowany został Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza za pracę artystyczną, społeczno-kulturalną, organizatorską i popularyzatorską w zakresie krzewienia kultury muzycznej. 
  • O muzyce na scenie, czyli spektakl \"Kallas\" i \"Tercet, czyli kwartet\" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych O muzyce na scenie, czyli spektakl "Kallas" i "Tercet, czyli kwartet" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych 29 listopad 2012W ostatnią niedzielę (25 listopada) oraz we wtorek (27 listopada) na naszej scenie wystawione zostały kolejne spektakle w ramach trwającego od września I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę "Kallas" - barwną i tajemniczą opowieść o dwóch legendach polskiej estrady - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik oraz widowisko teatralno-muzyczne "Tercet, czyli kwartet".
  • Spektakle \"Przyjazne dusze\", \"Ucho, gardło, nóż\" oraz \"Nienawidzę\" za nami Spektakle "Przyjazne dusze", "Ucho, gardło, nóż" oraz "Nienawidzę" za nami 19 listopad 2012W ostatnich dniach na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawione zostały kolejne spektakle w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli spektakl "Przyjazne dusze" z warszawskiego Teatru Kwadrat, monodram Krystyny Jandy "Ucho, gardło, nóż" oraz monodram Marcina Kwaśnego "Nienawidzę" z Fundacji Między Słowami.
  • Nasza instytucja \"Mazowiecką Firmą Roku\" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu! Nasza instytucja "Mazowiecką Firmą Roku" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu! 17 listopad 2012Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce otrzymało I Nagrodę w kategorii „działalność kulturalna” w prestiżowym Konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2012” oraz tytuł Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2012. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 listopada (sobota) w Sali Perłowej Hotelu Gromada w Warszawie, w której uczestniczyło ponad 600 osób z całej Polski. Statuetkę w imieniu instytucji odebrał Mariusz Orzełowski, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Tegoroczną, jubileuszową edycję konkursu poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Joanna Jabłczyńska.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem