• Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! Marek Torzewski ponownie w Siedlcach! 08 styczeń 2015„Magnes Dusz” to złoty album najsłynniejszego polskiego tenora - Marka Torzewskiego, z którym artysta przyjedzie do Siedlec. Koncert będzie można zobaczyć w Walentynki, 14 lutego o godz. 18:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Zapraszamy! 
  • Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! Ferie w mieście z Zimową Akademią Talentów! 07 styczeń 2015Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną w ramach kolejnej edycji "Zimowej Akademii Talentów" organizowanej przez naszą instytucję. Udział we wszystkich zajęciach i spotkaniach warsztatowych jest bezpłatny. Zaczynamy już 19 stycznia - zapraszamy!
  • Zapraszamy do wspólnego kolędowania! Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 05 styczeń 2015We wtorek, 6 stycznia z okazji Święta Trzech Króli na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się koncert pt. "Zaśpiewajmy Wszyscy Razem" z udziałem chórów działających w Siedlcach. Początek koncertu o godz. 16:00. Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 
  • Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! Zapraszamy na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego! 29 grudzień 2014Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Siedlce i regionu na Sylwestra na Placu gen. Sikorskiego. Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godz. 23.00 Znakomitą muzykę zagwarantuje siedlecki zespół Route66 oraz Piotr Gozdek. O północy noworoczne życzenia mieszkańcom złożą przedstawiciele Władz Miasta Siedlce. Jak co roku będzie można też podziwiać efektowny pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy!
  • Wesołych Świąt! Wesołych Świąt! 22 grudzień 2014Małych i wielkich cudów, otwartych dłoni i dobrego słowa życzymy Wam w te piękne Święta Bożego Narodzenia. Niech będa czasem wytchnienia i nadziei, refleksji  nad samym sobą i serdecznego ukłonu w stronę bliźniego, który tak samo jak Wy, czeka na Boga, przychodzącego na świat, by nadać sens naszemu życiu - naszym radościom i cierpieniu.
  • "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" "Skąpiec. Work in progress" w finale TOP REGIONU 2014 plebiscytu portalu "podlasie24.pl" 17 grudzień 2014Ogólnopolska premiera spektaklu "Skąpiec. Work in progress" z Waldemarem Obłozą w roli głównej ma szanse zostać "Kulturalnym Wydarzeniem Roku 2014" w plebiscycie TOP REGIONU organizowanym przez portal informacyjny "podlasie24.pl". Wszystkich sympatyków spektaklu zachęcamy do oddawania głosów na stronie www.podlasie24.pl. Dziękujemy!
  • Caro Dance Mistrzami Świata!  Nasz zespół aż 25 razy na podium! Caro Dance Mistrzami Świata! Nasz zespół aż 25 razy na podium! 17 grudzień 2014W dniach 9 - 13 grudnia w Mikołajkach odbywały się Mistrzostwach Świata World Championship Jazz Dance, Modern, Ballet/Pointe. „Mikołajki World Dance Week” pod patronatem International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca jest jedną z największych imprez tanecznych na świecie, organizowaną nieprzerwanie od czternastu lat. Na parkietach Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach pojawiło się ponad 3 tysiące tancerzy z kilkudziesięciu państw i 3 kontynentów oraz kilkunastu Mistrzów Europy i Świata w ponad 50 kategoriach tanecznych. Nasz kraj i miasto Siedlce, reprezentowali tancerze Formacji Tanecznej Caro Dance, którzy pod okiem Iwony Marii Orzełowskiej aż 25 razy stawali na najwyższych stopniach podium. Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata, Polska otrzymała nagrodę Grand Prix za największą liczbę medali, która również przypadła w udziale dla Caro Dance jako zespołu z największą liczbą medali. Gratulujemy! 
  • Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! Laureaci III OFTP "Sztuka plus Komercja"! 14 grudzień 2014Tytuł najlepszego spektaklu jury III OFTP "Sztuka plus Komercja" przyznało ex aequo produkcji Teatru 6. piętro "Bóg Mordu" oraz sztuce "Skąpiec. Work in progress. Najlepsi aktorzy w ocenie jury to Zbigniew Zamachowski i Dorota Zielińska. Nagroda dziennikarzy powędrowała dla spektaklu "Bóg mordu, a publiczność,  najwyżej oceniła sztukę "Skąpiec. Work in progress". 
  • Gala zakończenia III OFTP "Sztuka plus Komercja" już 13 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce Gala zakończenia III OFTP "Sztuka plus Komercja" już 13 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce 08 grudzień 2014W sobotę, 13 grudnia poznamy laureatów III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja", który od września gości na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Uroczystą galę wręczenia nagród uświetni koncert Marka Torzewskiego, który przed siedlecką publicznością wystąpi w koncercie zatytułowanym "L'Amore".
  • Mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" już 6 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce Mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" już 6 grudnia na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce 01 grudzień 2014W sobotę, 6 grudnia o godz. 16:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie mikołajkowy spektakl "Jarmark bajek" w wykonaniu Teatru Dziecięcego Dramma-mia. W tym dniu naszą instytucję odwiedzi też Święty Mikołaj, który dla wszystkich dzieci przygotował niespodzianki. Bilety są jeszcze dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Rezerwacje dostęne pod nr tel. 25 794 31 89. Zapraszamy! 

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem