• Znamy już laureatów XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" Znamy już laureatów XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary" 06 luty 2014W czwartek, 6 lutego, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał XXIII Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej "Kamień Wiary". W tegorocznej edycji konkursu uczestniczyli śpiewacy i recytatorzy m.in. z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Garwolina, Słupska, Łochowa, Wiśniewa, Sadownego i Międzyrzeca Podlaskiego. Laureatką w kategorii "poezja śpiewana" została Sara Kwiatkowska z Garwolina, zaś w kategorii "recytacja" pierwsze miejsce przypadło Katarzynie Wyszomirskiej z Sokołowa Podlaskiego.
  • TOPAZ z Kulturą TOPAZ z Kulturą 01 luty 2014Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z Siecią Sklepów TOPAZ. Każdy kto przyjdzie do Punktu Informacji Kulturalnej CKiS z kuponem z gazetki TOPAZ, będzie miał możliwość zakupu biletu na wydarzenie promowane w gazetce - w promocyjnej cenie.
  • Lutowe wydanie \"Scena 24\" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta! Lutowe wydanie "Scena 24" od poniedziałku w różnych punktach naszego miasta! 01 luty 2014Miło nam zaprezentować Państwu drugi numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce. W drugim numerze poza szczegółowym repertuarem i zapowiedziami wydarzeń artystycznych znajdziecie również m.in. ciekawe wywiady, artykuły, opinie, sondy, fotorelacje i recenzje.
  • Bilety na premierę spektaklu COMFY ZONE w sprzedaży od 27 stycznia - ich przedsprzedaż potrwa do 14 lutego Bilety na premierę spektaklu COMFY ZONE w sprzedaży od 27 stycznia - ich przedsprzedaż potrwa do 14 lutego 27 styczeń 2014Od poniedziałku, 27 stycznia, w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS można już zakupić bilety na premierę spektaklu "Comfy Zone" w reżyserii i choreografii Jakuba Mędrzyckiego. Premiera sztuki odbędzie się 2 marca (niedziela) na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Brak biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w ramach \"Rodzinnej Niedzieli w Teatrze\". Kolejna odsłona tego spektaklu w ramach cyklu \"Studencki Wtorek Teatralny\" - zarezerwuj bilety! Brak biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w ramach "Rodzinnej Niedzieli w Teatrze". Kolejna odsłona tego spektaklu w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny" - zarezerwuj bilety! 21 styczeń 2014Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na premierę spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela”, która odbędzie się 2 lutego w ramach "Rodzinnej Niedzieli w Teatrze". Kolejna odsłona tego spektaklu odbędzie się 3, 4 i 5 lutego. My jednak szczególnie polecamy zakupić lub zarezerwować bilety na widowisko "O Piracie Buciorze..." w dniu 4 lutego o godzinie 19:00 w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny". 
  • Otwarte Popołudnie w Teatrze - razem pomóżmy chorej Wiktorii! Otwarte Popołudnie w Teatrze - razem pomóżmy chorej Wiktorii! 20 styczeń 2014W niedzielę, 26 stycznia, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się kolejna odsłona cyklu przybliżania form teatralnych, czyli OTWARTE POPOŁUDNIE w TEATRZE. Celem przedsięwzięcia jest zaprezentowanie oferty artystycznej, promocja teatru oraz szeroka dostępność i udział w wydarzeniach artystycznych mieszkańców miasta i regionu. O godzinie 12:00 zagramy charytatywny spektakl "Calineczka" na rzecz kilkuletniej siedlczanki, Wiktorii Domańskiej (bilety-cegiełki). Od godziny 16:00 na naszej scenie prezentować się będą wszystkie grupy artystyczne działające przy Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Koncerty i spektakle dla Wszystkich - wstęp wolny, zapraszamy! 
  • W sprzedaży nie ma już biletów na "Walentynki w Teatrze" z Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim i Krakowską Orkiestrą Kameralną W sprzedaży nie ma już biletów na "Walentynki w Teatrze" z Grażyną Brodzińską, Jackiem Wójcickim i Krakowską Orkiestrą Kameralną 20 styczeń 2014Informujemy, że w sprzedaży nie ma już wolnych biletów na walentynkowy koncert Grażyny Brodzińskiej i Jacka Wójcickiego z towarzyszniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce usłyszymy niezapomnianą muzykę okresu międzywojennego. To widowisko nie tylko ze świetnymi piosenkami, ale również z niezwykłymi choreografiami w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.
  • "Scena 24" - nowy Biuletyn Informacji Kulturalnej "Scena 24" - nowy Biuletyn Informacji Kulturalnej 05 styczeń 2014Miło nam zaprezentować Państwu pierwszy numer bezpłatnego Biuletynu Informacji Kulturalnej "Scena 24", którym jeszcze bardziej chcemy zachęcić Was do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych organizowanych przez Scenę Teatralną Miasta Siedlce. Wydawany w cyklu miesięcznym, zawsze pod koniec miesiąca, biuletyn będzie dostępny w różnych miejscach przestrzeni miasta Siedlce.
  • W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu \"O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela\" W sprzedaży ostatnie bilety na premierę spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" 05 styczeń 2014W niedzielę, 2 lutego 2014 roku, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" odbędzie się premiera spektaklu "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" w reżyserii Waldemara Koperkiewicza. Wesoły, muzyczny spektakl, którego tematem jest odwaga i przyjaźń - w rolach głównych Robert Protasewicz, Maciej Czapski i Urszula Gotowicka. Spektakl ten zagrany zostanie popremierowo również 4 lutego w ramach cyklu "Studencki Wtorek Teatralny".
  • \"Opowieść Wigilijna\" w ramach cyklu \"Rodzinna Niedziela w Teatrze\" - brak biletów! "Opowieść Wigilijna" w ramach cyklu "Rodzinna Niedziela w Teatrze" - brak biletów! 03 styczeń 2014

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem