• Zmiana terminu koncertu Jerzego Połomskiego Zmiana terminu koncertu Jerzego Połomskiego 17 październik 2013Informujemy, że nastąpiła zmiana terminu koncertu Jerzego Połomskiego z przyczyn niezależnych od organizatora. Recital Artysty odbędzie się 6 listopada o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Ostatnie bilety są jeszcze do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.
  • O spektaklu \"Iwona, Księżniczka Burgunda\" w programie \"Dzień Dobry TVN\" O spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda" w programie "Dzień Dobry TVN" 17 październik 2013W niedzielę (13 października) w programie DZIEŃ DOBRY TVN gośćmi Magdy Mołek i Marcina Mellera byli Joanna Jabłczyńska, Dorota Zielińska i Waldemar Obłoza. Rozmowa w całości poświęcona była spektaklowi "Iwona, Księżniczka Burgunda" na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza, który od 27 września bieżącego roku wystawiany jest na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Pytania konkursowe ze spotkania muzycznego w ramach projektu \"Muzyka Smyka\" Pytania konkursowe ze spotkania muzycznego w ramach projektu "Muzyka Smyka" 17 październik 2013Przedstawiamy pytania konkursowe ze spotkania muzycznego w ramach projektu "Muzyka Smyka"
  • Wyniki XI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły –  Jana Pawła II SŁOWO - DAR I TAJEMNICA Wyniki XI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II SŁOWO - DAR I TAJEMNICA 17 październik 2013W ramach obchodów XIII Dnia Papieskiego w środę, 16 października, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego odbył się XI Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II SŁOWO-DAR I TAJEMNICA. Wzięło w nim udział 46 recytatorów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu siedleckiego. W dalszej części wiadomości publikujemy listę laureatów tegorocznej edycji ww. konkursu.
  • Przedłużony nabór do Akademii Twórczej III Wieku Przedłużony nabór do Akademii Twórczej III Wieku 12 październik 2013Zapraszamy wszystkich do udziału w formach działalności artystycznej. Przedłużamy nabór do 25 października.
  • ONE MAN SHOW: Wiktor Zborowski i "Dzień Seniora w Teatrze" ONE MAN SHOW: Wiktor Zborowski i "Dzień Seniora w Teatrze" 08 październik 2013W sobotę, 19 października, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce w swoim autorskim recitalu wystąpi Wiktor Zborowski -  aktor teatralny, filmowy, radiowy i dubbingowy. Dla wszystkich seniorów - emerytów i rencistów przygotowaliśmy ofertę specjalną, dzięki której bilety na występ Wiktora Zborowskiego są do nabycia w cenie 18zł - zapraszamy.
  • Za nami premiera spektaklu IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA Za nami premiera spektaklu IWONA, KSIĘŻNICZKA BURGUNDA 29 wrzesień 2013W piątek, 27 września, na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się premiera spektaklu "Iwona, Księżniczka Burgunda" na podstawie dramatu Witolda Gombrowicza, w reżyserii Macieja Czapskiego, a w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego im. Jacka Woszczerowicza oraz aktorów scen warszawskich, m.in. Joanny Jabłczyńskiej, Waldemara Obłozy czy Bartka Magdziarza. Spektakl zainaugurował drugą edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja".
  • Zapraszamy na casting do Teatru Es - szczególnie mile widziani Panowie Zapraszamy na casting do Teatru Es - szczególnie mile widziani Panowie 28 wrzesień 2013Masz zainteresowania aktorskie? Przyjdź na casting do Teatru Es, który odbędzie się 24 października 2013 roku w Akademii Sztuk "Piękna 7" przy ulicy Pułaskiego 7 w Siedlcach.
  • Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej \"Chodowiacy\" im. A. Siwkiewicz Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" im. A. Siwkiewicz 28 wrzesień 2013Na przesłuchania zapraszamy szczególnie uczniów z klas: V, VI - szkoły podstawowej, I, II, III - gimnazjum i I - technikum, liceum. Nabór przeprowadzony będzie 11 i 18 października o godzinie 18:00 w SP 12 w Siedlcach.
  • Dodatkowy termin spektaklu \"Klub Mężusiów\" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych Dodatkowy termin spektaklu "Klub Mężusiów" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych 28 wrzesień 2013Informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem widzów ponownie uruchomiliśmy sprzedaż biletów na spektakl "Klub Mężusiów" z m.in. Krzysztofem Tyńcem i Cezarym Morawskim w rolach głównych. Dodatkowy termin wyznaczony został na 25 listopada o godzinie 16:45 - zachęcamy do zakupu i rezerwacji biletów.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem