• WYGRAJ BILETY NA SPEKTAKL "DZIADEK DO ORZECHÓW"! 14 grudzień 2012Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania bilety na ostatni w tym roku spektakl "Dziadek do Orzechów"!
  • W najbliższą sobotę 15 grudnia GALA ZAKOŃCZENIA I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TEATRÓW PRYWATNYCH "SZTUKA PLUS KOMERCJA"! 12 grudzień 2012W Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego trwają przygotowania do gali zakończenia I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja", która rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.
  • Ruszyło głosowanie - najlepszy/a aktor/aktorka I OFTP "Sztuka plus Komercja" 11 grudzień 2012Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj.(wtorek, 11 grudnia) o północy ruszyło głosowanie, podczas którego wyłoniony zostanie najlepszy aktor bądź najlepsza aktorka I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja".
  • Mikołajki w Teatrze ze spektaklem „Dziadek do Orzechów” za nami! 06 grudzień 2012Ostatnie dni, tj. 6 i 7 grudnia, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce upłynęły pod hasłem "Mikołajki w Teatrze". Były to dni szczególne, gdyż rozpoczęliśmy nowy sezon ze spektaklem „Dziadek do Orzechów”. Sztuka ta w świątecznej, mikołajkowej atmosferze wystawiona została w tych dniach aż 6 razy i obejrzana została przez niemal 2440 widzów z naszego Miasta i całego regionu.
  • Mariusz Orzełowski uhonorowany Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza 01 grudzień 2012Miło nam poinformować, iż Mariusz Orzełowski - dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce w dniu dzisiejszym, tj. 1 grudnia uhonorowany został Nagrodą im. Ludomira Benedyktowicza za pracę artystyczną, społeczno-kulturalną, organizatorską i popularyzatorską w zakresie krzewienia kultury muzycznej. 
  • O muzyce na scenie, czyli spektakl "Kallas" i "Tercet, czyli kwartet" w ramach Festiwalu Teatrów Prywatnych 29 listopad 2012W ostatnią niedzielę (25 listopada) oraz we wtorek (27 listopada) na naszej scenie wystawione zostały kolejne spektakle w ramach trwającego od września I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli sztukę "Kallas" - barwną i tajemniczą opowieść o dwóch legendach polskiej estrady - Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik oraz widowisko teatralno-muzyczne "Tercet, czyli kwartet".
  • Spektakle "Przyjazne dusze", "Ucho, gardło, nóż" oraz "Nienawidzę" za nami 19 listopad 2012W ostatnich dniach na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawione zostały kolejne spektakle w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka Plus Komercja". Tym razem nasi widzowie obejrzeli spektakl "Przyjazne dusze" z warszawskiego Teatru Kwadrat, monodram Krystyny Jandy "Ucho, gardło, nóż" oraz monodram Marcina Kwaśnego "Nienawidzę" z Fundacji Między Słowami.
  • Nasza instytucja "Mazowiecką Firmą Roku" i z tytułem Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu! 17 listopad 2012Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce otrzymało I Nagrodę w kategorii „działalność kulturalna” w prestiżowym Konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2012” oraz tytuł Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2012. Gala wręczenia nagród odbyła się 17 listopada (sobota) w Sali Perłowej Hotelu Gromada w Warszawie, w której uczestniczyło ponad 600 osób z całej Polski. Statuetkę w imieniu instytucji odebrał Mariusz Orzełowski, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Tegoroczną, jubileuszową edycję konkursu poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Joanna Jabłczyńska.
  • Wyniki Castingu do Teatru ES 14 listopad 2012Zapraszamy do zapoznania się z wynikami castingu, naboru do grupy wokalno aktorskiej Teatru Es, który odbył się w czwartek 8 listopada w Akademii Sztuk Piękna 7
  • Caro Dance świętowało 25-lecie powstania 13 listopad 2012W ostatnią sobotę i niedzielę na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się gala taneczna z okazji 25-lecia zespołu Caro Dance, który w 1987 roku założony został przez Iwonę Orzełowską.

Partnerzy

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem